Cyprus Today sol

Adaylar ve kazananlar açıklandı

YSK kesinleşen aday listelerini ve seçimsiz kazananları ilan etti

Adaylar ve kazananlar açıklandı
  • 04 Haziran 2018, Pazartesi 14:55

Yüksek Seçim Kurulu (YSK), 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak Yerel Kuruluş Organları Genel Seçimleri için kesinleşen aday listelerini ilan etti.

YSK, kesinleşen adayların yanı sıra, seçilmesi gereken kişi veya kişilerin sayısına eşit veya daha az olduğundan birçok yerde muhtar ve aza adayların da seçilmiş kabul edildiğini açıkladı ve seçilmiş kabul edilenlerin listelerini de ilan etti.

YSK kesinleşen adaylar ile seçilmiş olanları iki ayrı listeyle ilan etti.

Lefkoşa:

 

Lefkoşa Belediyesi Başkan Adayları

Mehmet Harmancı (TDP)

Gencay Eroğlu (DP)

Hasan Sertoğlu (UBP)

Mehmet Ünay Bay (YDP)

Arif Salih Kırdağ (Bağımsız)

Çetin Sadeli (Bağımsız)

 

Akıncılar Belediyesi Başkan Adayları:

Hasan Barbaros (CTP)

Osman Tamsarı (Bağımsız)

 

Alayköy Belediyesi Başkan Adayları:

Hulusi Manisoy (CTP)

Arif Ulaş (UBP)

Emre Özkan (Bağımsız)

 

Değirmenlik Belediyesi Başkan Adayları:

Ali Karavezirler(CTP)

İsmail Bozdağ Töre (UBP)

Ömer Meraklı (Bağımsız)

 

Gönyeli Belediyesi Başkan Adayları:

Ahmet Yalçın Benli (CTP)

Mustafa Akyön (UBP)

Mustafa Erk (Bağımsız)

 

Mağusa bölgesi:

 

Mağusa Belediyesi Başkan Adayları:

Erol Adalıer (CTP)

Hüseyin Nurçin (Bağımsız)

İsmail Arter (Bağımsız)

İsmail Güneş Güneşoğlu (Bağımsız)

Ulaş Gökçe (Bağımsız)

 

Akdoğan Belediyesi Başkan Adayları:

Erdinç Akgür (UBP)

Ahmet Latif (CTP)

 

Beyarmudu Belediyesi Başkan Adayları:

İlker Edip (UBP)

Ethem Akmercan (Bağımsız)

 

Geçitkale Belediyesi Başkan Adayları:

Hasan Öztaş (CTP)

Olsan Oran (Bağımsız)

 

İnönü Belediyesi Başkan Adayları:

Turgut Çevirgen (UBP)

Ali Öncü (Bağımsız)

Beyhan Gürgöze (Bağımsız)

Hasan Basri Beycanlı (Bağımsız)

 

Paşaköy Belediyesi Başkan Adayları:

Habil Tülücü (UBP)

Mehmet Aktaş (HP)

Mahmut Erden (Bağımsız)

Ökeş Erdoğdulu (Bağımsız)

Erdal Özata (Bağımsız)

 

Serdarlı Belediyesi Başkan Adayları:

Halil Kasım (UBP)

Salih Bayraktar (CTP)

Mehmet Ali Billuroğlu (Bağımsız)

Özel Pınardan (Bağımsız)

Tansel Sağır (Bağımsız)

 

Tatlısu Belediyesi Başkan Adayları:

Mehmet Hayri Orçan (DP)

Ali Çil (UBP )

Şıh Muhittin Arslan (Bağımsız)

İbrahim Uyanır (Bağımsız)

 

Vadili Belediyesi Başkan Adayları:

Seyami Şimşek (DP)

Mehmet Adahan (UBP)

Erhan Mustafa Kaya (HP)

Eriş Çoban (Bağımsız)

Mehmet Zengin (Bağımsız)

Ahmet Yazgı (Bağımsız)

Kürşad Özer (Bağımsız)

 

Yeniboğaziçi Belediyesi Başkan Adayları:

Katip Demir (Bağımsız)

Şeyda Luckinger (Bağımsız)

Mustafa Zurnacılar (Bağımsız)

Sertaç Yalçın (Bağımsız)

 

Girne Bölgesi:

 

Girne Belediyesi Başkan Adayları:

Birol Karaman (CTP )

Ömer Dalgakıran (Bağımsız)

Sümer Aygın (Bağımsız)

Ersoy Karaaziz (Bağımsız)

Akın Akı (Bağımsız)

Nidai Güngördü (Bağımsız)

Turgut Serdar (Bağımsız)

 

Alsancak Belediyesi Başkan Adayları:

Fırat Ataser (Bağımsız)

Redif Nurel (Bağımsız)

 

Çatalköy Belediyesi Başkan Adayları:

Mehmet Hulusioğlu (Bağımsız)

Serdar İlhan (Bağımsız)

 

Dikmen Belediyesi Başkan Adayları:

Mustafa Erişmen (UBP)

Yüksel Çelebi (CTP)

 

Esentepe Belediyesi Başkan Adayları:

Muhammet Aygün (UBP)

Sinan Güneş (Bağımsız)

Yakup Şengül (Bağımsız)

Cemal Erdoğan (Bağımsız)

Köksal Şengün (Bağımsız)

 

Lapta Belediyesi Başkan Adayları:

Fuat Namsoy (UBP)

Mustafa Aktuğ (Bağımsız)

 

Güzelyurt Belediyesi Başkan Adayları:

Osman Bican (CTP)

Mahmut Özçınar (UBP)

Yalçın Cemal (Bağımsız)

 

İskele İlçesi:

 

İskele Belediyesi Başkan Adayları:

Hasan Sadıkoğlu (UBP)

Halil İbrahim Orun (Bağımsız)

Cemaliye Soğancı (TDP)

Fikret Civisilli (Bağımsız)

Oktay Güney (Bağımsız)

 

Büyükkonuk Belediyesi Başkan Adayları:

Ahmet Sennaroğlu (UBP)

Halil Güney (Bağımsız)

Mustafa Haset (Bağımsız)

Metin Gökalp (Bağımsız)

Ali Sanatkar (Bağımsız)

 

Dipkarpaz Belediyesi Başkan Adayları:

Havva Elkovan (HP)

Suphi Coşkun (CTP)

Yusuf Akgün (UBP)

Aslan Çebi (DP)

Murat Yazıcı (Bağımsız)

Ramazan Korkmaz (Bağımsız)

 

Mehmetçik Belediyesi Başkan Adayları:

Kani Buranay (HP)

Cenk Osman Şeren (UBP)

Cemil Sarıçizmeli (CTP)

Mehmet Gürsel Demiralp (Bağımsız)

Cuma Ülker (Bağımsız)

 

Yenierenköy Belediyesi Başkan Adayları:

Tandoğan Yalkut (TDP)

Özay Öykün (Bağımsız)

Canan Mimar (Bağımsız)

Hasan Güngör (Bağımsız)

Emrah Yeşilırmak (Bağımsız)

Esat Nurçin (Bağımsız)

Oğuz Erbaş (Bağımsız)

 

Lefke Belediyesi Başkan Adayları:

Aziz Kaya (CTP)

Fehmi Çamlıköylü (HP)

Timuçin Pirgalıoğlu (UBP)

 

Seçimsiz kazanmış ilan edilenler

 

Yüksek Seçim Kurulu, 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Yerel Kuruluş Organları Genel Seçimlerinde kesinleşen adayların sayısı, seçilmesi gereken kişi veya kişilerin sayısına eşit veya daha az olduğundan, aşağıdaki adayların değiştirilmiş şekliyle 5/1976 sayılı Seçim ve Halkoylaması Yasası’nın 62. maddesi uyarınca seçilmiş olduklarını ilan etti.

 

LEFKOŞA İLÇESİ

 

KÖY İHTİYAR HEYETLERİ

ALAYKÖY - YILMAZKÖY Muhtarlık Adayları

Mehmet Üçöz

 

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Oğuz Üçöz

Mehmet Ataş

Mustafa Şevki Hızal

Hatice Üçöz

 

DEĞİRMENLİK - BAŞPINAR MAHALLESİ İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Mustafa Köseoğlu

Mehmet Yazıcı

Tarık Kahraman

Yakup Suiçmez

 

DEĞİRMENLİK - BEYKÖY MAHALLESİ İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Mehmet Özkoç

Osman Güdül

Ömer Bolat

Mehmet Salih Bozkaya

 

DEĞİRMENLİK - CAMİALTI MAHALLESİ İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Nazmi Güler

Halit Yiğitce

Taceddin Özer

Galip Atilla Güneri

 

DEĞİRMENLİK - ÇUKUROVA İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Cemal Uluçay

Hasan Bulut

Mustafa Sofu

Hilmi Tuncay

 

DEĞİRMENLİK - DEMİRHAN Muhtarlık Adayları

Cemil Şensoy

 

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Alican Demirer

Kasım Yargıcı

Ayşe Mantar

Mustafa Özgül

 

DEĞİRMENLİK - ERDEMLİ İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Hasan Öncüler

Hasan Yüzçelik

Yusuf Vuruşkan

 

DEĞİRMENLİK - MEHMETÇİK MAHALLESİ İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Yakup Yıldız

Gürsel Emiroğulları

 

DEĞİRMENLİK - YİĞİTLER Muhtarlık Adayları

Raşit Özsağlam

 

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Ali Özcanlı

Meseret Özsağlam

Hasan Gürtunç

Cemal Atilaoğulları

 

GÖNYELİ - GÖNYELİ MAHALLESİ Muhtarlık Adayları

Ömer Menderes

 

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Sevilay Hacı

Mehmet Tatlıcı

Ferit Kabaali

Azmi Erkasap

 

LEFKOŞA - ARABAHMET MAHALLESİ Muhtarlık Adayları

Ali Sarı

 

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Asuman Taşkınçay

Haluk Taşkınçay

 

LEFKOŞA - HAMİTKÖY Muhtarlık Adayları

Feyzullah Raşit Bostancı

 

LEFKOŞA - KAFESLİ MAHALLESİ Muhtarlık Adayları

Hüseyin Eminoğlu

 

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Ersin Eminoğlu

Keziban Eminoğlu

Mehmet Halil Kaplan

Sabit Gezer

 

LEFKOŞA - KIZILAY MAHALLESİ İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Esay Akbulut

Münevver Ruh

Sezel Güvener

Nesrin Güvener

 

LEFKOŞA - KUMSAL MAHALLESİ Muhtarlık Adayları

Süleyman Güçlü

 

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Sezgin Güçlü

Zerin Soylukal

Taylan Altay

Sare Karacaoğlu

 

LEFKOŞA - KÜÇÜK KAYMAKLI MAHALLESİ İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Salih Çıdam

Refik Örü

Mehmet Cemal Özdoymuş

İbrahim Ekici

 

LEFKOŞA - MAHMUT PAŞA MAHALLESİ İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Yüksel Bebek

Yusuf Kapli

Ayhan Kurkmaz

Narinç Karabulut

 

LEFKOŞA - MARMARA MAHALLESİ Muhtarlık Adayları

Ahmet Yürüker

 

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Erdal Ilıcan

Dervişe Yürüker

Mehmet Erdoğdu

İlker Karabina

 

LEFKOŞA - ORTAKÖY MAHALLESİ Muhtarlık Adayları

Fayık Taşel

 

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Mehmet Uğur Gülsevener

Samiye Kilim

Selçuk Özhuy

Mustafa Kıllı

 

LEFKOŞA - SELİMİYE MAHALLESİ İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Mehmet Sayar

Şekip Gümüş

 

LEFKOŞA - TAŞKINKÖY MAHALLESİ Muhtarlık Adayları

Derviş Dizliklioğlu

 

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Aysel Dizliklioğlu

Talat Ürer

Ali Yorgancıoğlu

Niyazi Berberoğlu

 

LEFKOŞA - YENİCAMİ MAHALLESİ İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Hasan Akkuş

Vahap Baysal

Adnan Getirmez

Mustafa Ası

 

GAZİMAĞUSA İLÇESİ

 

KÖY İHTİYAR HEYETLERİ

PİLE Muhtarlık Adayları

Veysal Güden

 

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Arif Gündoğdu

Türkay Erçıka

Hasan Savaş Sakallı

Hasan Karagözlü

 

BEYARMUDU - KÖPRÜLÜ Muhtarlık Adayları

Turgay Alıkan

 

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Kenan Giritli

Hüseyin Kadir Karamulla

Yılmaz Gökbulut

 

GAZİMAĞUSA - BAYKAL MAHALLESİ İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Ahmet Handan

Sevil Ersen

Ayşe Aşıkoğlu

Ali Özkoraltay

 

GAZİMAĞUSA - SAKARYA MAHALLESİ İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Zerin Sarp

Gizem Sarp Astan

Ahmet Efecan

Hüseyin Cambulat Canatan

 

GEÇİTKALE - ÇINARLI

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Arif Kuyucuoğlu

Fikri Şengünler

Serkan Poyrazlı

Latif Eraksan

 

GEÇİTKALE - GEÇİTKALE Muhtarlık Adayları

Oğuz Güçeri

 

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Hüsnü Bezirganoğlu

Kasım Güçeri

Cemal Güçeri

Münevver Özükan

 

GEÇİTKALE - MALLIDAĞ İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Tengül Basri

Aysu Basri

 

GEÇİTKALE - SÜTLÜCE İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Hüseyin Aksu

Halil Haşim

Soykan Çaltınoğlu

Savaş Kavaz

 

GEÇİTKALE - YAMAÇKÖY İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Fatma Fındık

Yunus Türk

Yusuf Karaahmet

Celal Türk

 

İNÖNÜ - DÖRTYOL

 

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Sultan Erel

Ahmet Beydilli

Kezban Atay

İsmail Alparslan

 

İNÖNÜ - İNÖNÜ Muhtarlık Adayları

Ömer Efendi

 

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Semray Acaröz

Ayşe Uluerli

Kenan Kara

 

SERDARLI - ERGENEKON Muhtarlık Adayları

Özgür Tepeli

 

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Yeter Semaay

Ahmet Türkeş Kandır

Mustafa Kandır

Süleyman Kutlu

 

SERDARLI - GÖNENDERE İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

İsmet Paşa Pehlivan

Canan Çorba

Aysu Öyçüm

İsmail Kulle

 

SERDARLI – TİRMEN İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Bülent Erik

Ahmet Sağır

Kadir Güven

 

TATLISU - AKTUNÇ MAHALLESİ İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Ramazan Yıldız

İslam Karataş

Hüseyin Açıkgöz

Mehmet Yıldız

 

TATLISU - KÜÇÜK ERENKÖY MAHALLESİ İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Özden Bütüner

Yıldan Kayım

Hüsamettin Aktürk

Ramazan Yavşan

 

YENİ BOĞAZİÇİ - MORMENEKŞE İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Hanım Alman

Esat Bıyıklıgil

İlkay Erdoğuş

Sıdıka Ergazi

 

YENİ BOĞAZİÇİ - ŞEHİTLER Muhtarlık Adayları

Olsan Karabardak

 

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Güner Taykan

Kasım Ereş

Mehmet Ereş

Ergür Çetiner

 

YENİ BOĞAZİÇİ - YILDIRIM İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Sonuç Uzun

Hüseyin Bozkanlı

Osman Uzun

 

GİRNE İLÇESİ

 

KÖY İHTİYAR HEYETLERİ

ALSANCAK - ÇAĞLAYAN MAHALLESİ Muhtarlık Adayı

Nureddin Salcı

 

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Salih Palabıyık

Ahmet Yurt

Ahmet Salcı

Kemal Mertkol

 

ALSANCAK – ILGAZ İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Bilhan Kaya

Nahide Kuvvet

Hanife Kuvvet

 

ALSANCAK - MALATYA/İNCESU Muhtarlık Adayı

Zehra Beydola

 

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Halit İşçi

Ertan Borat

Gülhanım Öcal

Fatma Karabulut

 

DİKMEN - AĞIRDAĞ Muhtarlık Adayı

Hasan Oktay Piro

 

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Özkay Ertayfur

Ali Kani Sucuoğlu

Ali Dayı

Ömer Sertsöz

 

DİKMEN - AKÇİÇEK

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Elmaziye Tosbıyık

Ece Kinsiz

 

DİKMEN - DAĞYOLU Muhtarlık Adayı

Mustafa Arap

 

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Şükrü Bozoğlu

Ali Durakoğlu

Cemal Tombul

Mustafa Sessiz

 

DİKMEN - GÖÇERİ Muhtarlık Adayı

Mustafa Göçerili

 

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Metin Yalınkaya

Yakup Sümer Arseven

Murat Güzoğlu

Altan Kanat

 

DİKMEN – GÜNGÖR İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Cengiz Han Başsın

Safiye Fener

Muhsine Yıldırım

Pınar Demirtaş

 

DİKMEN – KÖMÜRCÜ İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

İsmet Akdeniz

Çınar Öztürk

Zühre İzmirli

 

DİKMEN - ŞİRİNEVLER İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Mehmet Amca

Cemal Manga

Hüseyin Özeralp

 

DİKMEN - YUKARI DİKMEN MAHALLESİ Muhtarlık Adayı

Hüseyin Barbet

 

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Nejla Barbet

Ali Gülakdeniz

Şevket Duyar

Sevilay Duyar

 

ESENTEPE - BAHÇELİ Muhtarlık Adayı

Cafer Akbaş

 

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Şeref Gül

İlyas Bulut

Aykut Gençtürk

Ali Okan Şengül

 

ESENTEPE - BEŞPARMAK Muhtarlık Adayı

Hüseyin Günaltın

 

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Ahmet Öztekin

Elvahit Yurteri

Cihan Günaltın

Levent Günaltın

 

GİRNE - AŞAĞI GİRNE MAHALLESİ Muhtarlık Adayı

Serdar Özbekoğlu

 

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Gönül Yavşan

Erkan Dede

Selen Özbekoğlu

 

GİRNE – EDREMİT Muhtarlık Adayı

Hasan Gülbal

 

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Salih Gülbal

Türkan Hızır

Naile Gülbal

 

GİRNE - KARAKUM MAHALLESİ İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Hasan Arkan

Tahir Aker

Adem Şafak

 

GİRNE - KARAMAN MAHALLESİ Muhtarlık Adayı

Saadet Cibo

 

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Işık Cibo

Hilal Şenol

 

GİRNE - ZEYTİNLİK KESİMİ MAHALLESİ Muhtarlık Adayı

Esat Atış

 

GİRNE - ZEYTİNLİK KÖY MAHALLESİ Muhtarlık Adayı

Ümit Hıdırer

 

LAPTA - ADATEPE MAHALLESİ Muhtarlık Adayı

Ümit Kardeşler

 

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Hasan Bal

Zühre Türkmen

 

LAPTA - ALEMDAĞ Muhtarlık Adayı

Ömer Tabur

 

LAPTA - HİSARKÖY Muhtarlık Adayı

Canpolat Şemi

 

LAPTA – KAYALAR Muhtarlık Adayı Mürsel Kurt

 

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Sabri Daldal

Gürsel Karadaş

Gülcan Çağlayan

Nurettin Öztürk

 

LAPTA - KOCATEPE MAHALLESİ Muhtarlık Adayı

Mehmet Ali Ellidört

 

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Rüstem Sucuoğlu

Tijen Ellidört

Hamit Günece

 

LAPTA - TÜRK MAHALLESİ Muhtarlık Adayı

İbrahim Sessiz

 

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Mehmet Sessiz

Filiz Ekinci

Behiye Şengül Sessiz

 

LAPTA - YAVUZ MAHALLESİ İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Hediye Gülerman

Hüseyin Gülerman

Cihan Fotalı

 

 

GÜZELYURT İLÇESİ

 

KÖY İHTİYAR HEYETLERİ

GÜZELYURT - İSMET PAŞA MAHALLESİ İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Mehmet Davutoğlu

Bülent Kibar

Özdoğan Aydınlı

Hüseyin Eğitmen

 

GÜZELYURT - KALKANLI Muhtarlık Adayları

Kemal Kısaoğlu

 

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Alper Serin

Nesime Askaya Direkci

Alev İzdağ

Kağan Kovancı

 

GÜZELYURT- LALA MUSTAFA PAŞA MAHALLESİ Muhtarlık Adayları

Aygül Benekli

 

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Emriye Dorunay

Fergül Tatlıses

Salih Benekli

Polat Korşan

 

GÜZELYURT - ŞAHİNLER İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Arzu Noroğlu

Hasan Dayıcık

Havva Yurdal

Serhan Gence

 

GÜZELYURT - YUKARI BOSTANCI Muhtarlık Adayları

Cemal Yabaner

 

GÜZELYURT - YUVACIK İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Nurten Emiroğlu

Adem Çıkıkcıoğlu

Neşe Cenksoy

Nejla Özetem

 

İSKELE İLÇESİ

KÖY İHTİYAR HEYETLERİ

BÜYÜKKONUK-BÜYÜKKONUK İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Fatma Kavaz

Tayfun Usbahalı

Mustafa Aşut

Ali Milli

 

BÜYÜKKONUK-KİLİTKAYA İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Kamil Kömürcügil

İsmail Yahat

Haşim Kömürcügil

Ayhan Akmergiz

 

BÜYÜKKONUK-MERSİNLİK İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Aziz Aydinci

Yusuf Kalem

İslam Dursun

Güler Mazlum

 

BÜYÜKKONUK-SAZLIKÖY Muhtarlık Adayları

Güneş Barışsal

 

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Mehmet Çoban

Ümit Hadımcı

Derya Ürüncüoğlu

 

BÜYÜKKONUK-YEDİKONUK Muhtarlık Adayları

Davut Sevindik

 

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Mustafa Bulduk

Gökhan Morkaya

Cebrail Akıllıoğlu

Meyti Ateş

 

BÜYÜKKONUK-ZEYBEKKÖY Muhtarlık Adayları

Yücel Çavuş

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Ali Çavuş

Mehmet Çavuş

 

DİPKARPAZ-ERSİN PAŞA MAHALLESİ İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Selami Bayramoğlu

 

DİPKARPAZ-KALEBURNU İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Meryem Kulucan

Behçet Pekri

Cengiz Soybir

Kemal Kulucan

 

DİPKARPAZ-POLAT PAŞA MAHALLESİ İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Şükür Güreş

Sedat Tanışman

Leyla Gül Gülduran

İbrahim Dağ

 

DİPKARPAZ-SANCAR PAŞA MAHALLESİ İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Mimar Dağ

 

İSKELE –AĞILLAR İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

İzzet Aylanç

Sami Şengünler

Mustafa Memiş

 

İSKELE –ALTINOVA İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Salih Sunal

Ergun Barani

Hüseyin Sağlar

Ozan Tilki

 

İSKELE-BOĞAZ MAHALLESİ İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Mustafa Şen

Alper Altay Babutsalı

Kamil Paşa

Canan Sorgün

 

İSKELE-BOĞAZTEPE MAHALLESİ İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Mustafa Şener

Emine Zorali

Mehmet Fadıl Gül

Okşan Güllü

 

İSKELE - İSKELE MERKEZ MAHALLESİ Muhtarlık Adayı

Sermet Nereli

 

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Aysan Abdurrahmanoğlu

Meryem Cevizli

Dilek Kurtoğlu

Fergün Nereli

 

İSKELE-KURTULUŞ Muhtarlık Adayı

Yakup Aksüt

 

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Hasan Karagil

Ali Aksüt

Meryem Zabitler

Erdinç Kırıkkale

 

İSKELE - KUZUCUK İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Emine Erdönmez

Barış Bereketligil

İbrahim Saldun

Kemal Yaşar Hordan

 

İSKELE-ÖTÜKEN Muhtarlık Adayı

Turgut Özyöre

 

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Hüseyin Bolel

Halil Keten

Murat Buram

Mehmet Arkoç

 

İSKELE-SINIRÜSTÜ İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Ahmet Sadıkel

Amber Ekenleroğlu

Fikret Akan

Çayan Bulli

 

İSKELE-YARKÖY Muhtarlık Adayı

Şerif Dolu

 

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Ceyhan Şen

Fatma Turan

Ümit Dolu

Zafer Demir

 

MEHMETÇİK-ÇAYIROVA Muhtarlık Adayı

Salih Dalınç

 

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Ahmet Ercüment

Hasan Oykun

Halil Türen

Niyazi Dalınç

 

MEHMETCİK-PAMUKLU İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Hüseyin Köksal

Ali Kehan

Gülseren Bilen

Mehmet Hasöz

 

YENİ ERENKÖY-ADAÇAY Muhtarlık Adayı

Ferdi Yılmaz

 

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Canan Yazıcı

Özlem Nur Yılmaz

Ömer Korkmazer

Ali Rıza Kılıç

 

YENİ ERENKÖY- ESENKÖY Muhtarlık Adayı

Levent Mihmat

 

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Mehmet Katırcı

Soner Mihmat

Abdullah Coşkun

Mehmet Mihmat

 

YENİ ERENKÖY-KURUOVA Muhtarlık Adayı

Osman Gül

 

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Ertan Refik

Yaşar Kara

Mustafa Yakuş

Mustafa Kara

 

LEFKE İLÇESİ

KÖY İHTİYAR HEYETLERİ

LEFKE- BAĞLIKÖY Muhtarlık Adayı

Coşkun Ersev

 

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Tekin Selkar

Hasan Ersev

Erdal Tahsildaroğulları

Arzu Ersev

 

LEFKE- DENİZLİ MAHALLESİ Muhtarlık Adayı

Salih Felek

 

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Kamuran Özreçberoğlu

Yılmaz Koroğlu

Ömer Saraç

Öznur İnanır

 

LEFKE- GEMİKONAĞI Muhtarlık Adayı

Ahmet Ced

 

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Sensevil Ced

Kemal Zaim

 

LEFKE – LEFKE İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Raif Özkan Yıltanlılar

Abdulkerem Sağlam

Nuran Özersoy

Mesut Akkoyun

 

LEFKE – TAŞPINAR İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Mehmet Emin Karadayı

Hüseyin Yılmaz Tamer

Mustafa Kemal Lord

Hasan Derin

 

LEFKE – YEDİDALGA İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Hatice Sevindi

Nevin Ertarkan

Gürhan Atalar

Necat Özemre

 

LEFKE- YEŞİLIRMAK Muhtarlık Adayı

İsmet Özpolat

 

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

Halil Gelengül

Gökhan Canveren

Uğur Kan

Osman Kazali

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 YENİCAMİ AK 30 18 7 5 30 61
2 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 30 17 6 7 19 57
3 GAÜ ÇETİNKAYA TSK 30 16 7 7 15 55
4 BİNATLI YSK 30 14 8 8 15 50
5 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 30 12 12 6 11 48
6 BAF ÜLKÜ YURDU 30 12 9 9 20 45
7 LEFKE TSK 30 13 5 12 16 44
8 CİHANGİR GSK 30 12 7 11 4 43
9 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 30 13 3 14 -1 42
10 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 30 11 8 11 7 41
11 TÜRK OCAĞI LİMASOL 30 13 2 15 2 41
12 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 30 10 7 13 -8 37
13 GENÇLİK GÜCÜ TSK 30 10 4 16 -25 34
14 YALOVA SK 30 6 7 17 -23 25
15 YENİ BOĞAZİÇİ DSK 30 5 9 16 -35 24
16 OZANKÖY SK 30 4 7 19 -47 19
yukarı çık