Cyprus Today sol

Genel Tarım Sigortası Fonu listelerinde askıya alınan köyler

Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı ile Genel Tarım Sigortası Fonu’na yapılan tahıl ( Arpa, Buğday Yulaf, Tritikale), hâsıllık, baklagil, nadas, sebze, narenciye, meyve ağacı, zeytin, harup, bağ ve diğer ağaç beyanları için hazırlanan askı listeleri köy ve üretici bazında askıya alındı.

Genel Tarım Sigortası Fonu listelerinde askıya alınan köyler
  • 12 Ekim 2017, Perşembe 14:42

Genel Tarım Sigortası Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, ikameti olmayan köylerin askı listeleri Genel Tarım Sigortası Fonu ve/veya ilgili tarım dairelerinde görülebilecek.

İtirazlar 20 Ekim tarihine kadar 5 TL karşılığında alınabilecek. 
          
İtirazlar kaza ve/veya bölge tarım dairelerinde ve Genel Tarım Sigortası Fonu’nun yeni binasında alınacak ve ne şekilde itiraz yapılacağı askı listelerinden öğrenilebilecek.

Askı listelerine itiraz edilmemesi halinde askı listelerindeki bulguların doğru kabul 
edilerek işlem yapılacağı belirtildi.

Askıya alınan köyler

Askı listeleri askıya alınan köyler şunlar:

“İskele Kazası:Ağıllar, Altınova, Ardahan, Aygün, Boğaziçi, Boğaztepe, Ergazi, İskele, Kalecik, Kaplıca, Kurtuluş, Kuzucuk, Mersinlik, Ötüken, Sınırüstü, Topcuköy, Turnalar, Yarköy

Yenierenköy bölgesi: Adaçay, Avtepe, Boltaşlı, Derince, Dipkarpaz, Esenköy, Gelincik,  Kaleburnu, Kuruova, Sipahi, Taşlıca, Yenierenköy, Yeşilköy, Ziyamet

Lefkoşa kazası: Lefkoşa, Alayköy, Denya, Gönyeli, Kanlıköy, Mammari, Gürpınar, İkidere, Türkeli, Yılmazköy, Hamitköy 

Geçitkale Bölgesi: Akova, Arıdama, Alaniçi, Çınarlı, Geçitkale, Mallıdağ, Tatlısu, Yamaçköy, Yıldırım

Gönendere bölgesi: Çamlıca, Ergenekon, Gönendere, Görneç, Nergisli, Pınarlı, Serdarlı, Sütlüce, Tirmen, Ulukışla

Gazimağusa kazası: Gazimağusa, Avgoro, Dörtyol, Güvercinlik, Korkuteli, Kurudere, Mormenekşe, Mutluyaka, Pirhan, Şehitler, Tuzla, Yeniboğaziçi, Derinya

Akdoğan bölgesi: Akdoğan, Beyarmudu, Çayönü, Düzce, İncirli, İnönü, Köprülü, Paşaköy, Pile, Turunçlu, Türkmenköy, Vadili, Ksilodimbu, Aslanköy

Girne batı bölgesi: Alsancak, Edremit, Ilgaz, Karaman, Karaoğlanoğlu, Karşıyaka, Lapta, Malatya, Yeşiltepe, Zeytinlik

Girne doğu bölgesi: Arapköy, Bahçeli, Beşparmak, Beylerbeyi, Çatalköy, Doğanköy, Esentepe, Girne, Karaağaç, Karakum, Ozanköy 
 
Girne Boğaz bölgesi: Boğazköy, Ağırdağ, Dağyolu, Dikmen, Göçeri, Güngör, Kömürcü, 
Pınarbaşı, Taşkent.” 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 YENİCAMİ AK 30 18 7 5 30 61
2 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 30 17 6 7 19 57
3 GAÜ ÇETİNKAYA TSK 30 16 7 7 15 55
4 BİNATLI YSK 30 14 8 8 15 50
5 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 30 12 12 6 11 48
6 BAF ÜLKÜ YURDU 30 12 9 9 20 45
7 LEFKE TSK 30 13 5 12 16 44
8 CİHANGİR GSK 30 12 7 11 4 43
9 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 30 13 3 14 -1 42
10 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 30 11 8 11 7 41
11 TÜRK OCAĞI LİMASOL 30 13 2 15 2 41
12 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 30 10 7 13 -8 37
13 GENÇLİK GÜCÜ TSK 30 10 4 16 -25 34
14 YALOVA SK 30 6 7 17 -23 25
15 YENİ BOĞAZİÇİ DSK 30 5 9 16 -35 24
16 OZANKÖY SK 30 4 7 19 -47 19
yukarı çık