Ticaret Odası meclisi belirlendi

Kıbrıs Türk Ticaret Odası bugün gerçekleştirdiği 55’inci Olağan Genel Kurul toplantısında 50 kişilik oda meclisini belirledi.

Ticaret Odası meclisi belirlendi
  • 27 Ocak 2018, Cumartesi 19:56

İlk toplantısını çarşamba günü yapması beklenen oda meclisi, KTTO Başkanı, iki Başkan Vekili ve altı Yönetim Kurulu üyesini seçecek.

KTTO’dan yapılan açıklamaya göre, 55. Çalışma Dönemi Oda Meclis Üyeleri aşağıdaki isimlerden oluştu:

“Lefkoşa Bölgesi: Ahmet Serhan Kaner, Alp Cengiz Alp, Arsen Angı, Didem Erel, Emre Olgun, Ersan Dağlı, Evren Günsel Erçelik, Fikri Şener, Hilmi Can, Hüseyin Doğa Yalçın, Kerem Toros, Mehmet Gökçebel, Mete Boyacı, Mustafa Defteralı, Mustafa Erk, Mustafa Varol, Müsteyde Onbaşı, Necat Yüksel, Omaç Cin, Orhan Şevket, Özalp Nailer, Pınar Başman Süren, Ramiz Şadi, Saber Andır, Salih Çeliker, Selen Necat Gürkan, Turgay Deniz, Vedat Hakan Akdeniz.

Girne Bölgesi: Ali Şah, Aziz Limasollu, Burak Başel, Çiğdem Kemaler, Emin Tanlı, Fuat Kutlu, Mehmet Eziç, Orhan Güçlü, Serhan Kombos, Yağmur Özyalçın, Yüksel Akay. 

Gazimağusa Bölgesi: Abdullah Emirzadeoğluları, Cemal İnce, Mehmet Sabancı, Mustafa Genç, Orhan Kansu, Semral Erel, Serde Debreli Atatüzün, Şifa Tölük, Vargın Varer, Vural Coşar, Yusuf Acemoğlu”

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 YENİCAMİ AK 8 8 0 0 18 24
2 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 8 6 1 1 10 19
3 BAF ÜLKÜ YURDU 8 5 2 1 12 17
4 CİHANGİR GSK 8 4 2 2 2 14
5 TÜRK OCAĞI LİMASOL 8 4 1 3 8 13
6 GÖNYELİ SK 8 4 1 3 2 13
7 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 8 4 0 4 6 12
8 BİNATLI YSK 8 3 1 4 -3 10
9 GENÇLİK GÜCÜ TSK 8 2 3 3 -2 9
10 LEFKE TSK 8 2 3 3 -4 9
11 ÇETİNKAYA TSK 8 2 3 3 -6 9
12 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 8 2 2 4 -4 8
13 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 8 1 5 2 -8 8
14 GİRNE HALK EVİ 8 2 0 6 -5 6
15 ESENTEPE KKSK 8 1 1 6 -13 4
16 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 8 0 3 5 -13 3
yukarı çık