Cyprus Today sol

64 maç evimize gelecek

Bu yıl Rusya'da düzenlenecek 2018 Dünya Kupası'na geri sayım başladı. Her gün bir birinden zorlu mücadelelere sahne olacak 2018 Dünya Kupası maçları, TRT 1 ve TRT Spor'dan naklen yayınlanacak.

64 maç evimize gelecek
  • 09 Haziran 2018, Cumartesi 11:25

14 Haziran-15 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek ve 8 grupta 32 takımın mücadele edeceği organizasyon, 64 maça sahne olacak ve futbolseverler futbola doyacak.

Grup Maçları Programı

14 Haziran Perşembe

A Grubu.

Saat 18.00 Rusya-Suudi Arabistan (TRT1 ve TRT4K)

 

15 Haziran Cuma

A Grubu:

Saat 15.00 Mısır-Uruguay (TRT1 ve TRT4K)

B Grubu:

Saat 18.00 Fas-İran (TRT1 ve TRT4K)

Saat 21.00 Portekiz-İspanya (TRT1 ve TRT4K)

 

16 Haziran Cumartesi

C Grubu:

Saat 13.00 Fransa-Avustralya (TRT1 ve TRT4K)

D Grubu:

Saat 16.00 Arjantin-İzlanda (TRT1 ve TRT4K)

C Grubu:

Saat 19.00 Peru-Danimarka (TRT1 ve TRT4K)

D Grubu:

Saat 22.00 Hırvatistan-Nijerya (TRT1 ve TRT4K)

 

17 Haziran Pazar:

E Grubu:

Saat 15.00 Kosta Rika-Sırbistan (TRT1 ve TRT4K)

F Grubu:

Saat 18.00 Almanya-Meksika (TRT1 ve TRT4K)

E Grubu:

Saat 21.00 Brezilya-İsviçre (TRT1 ve TRT4K)

 

18 Haziran Pazartesi:

F Grubu:

Saat 15.00 İsveç-Güney Kore (TRT1 ve TRT4K)

G Grubu:

Saat 18.00 Belçika-Panama (TRT1 ve TRT4K)

Saat 21.00 Tunus-İngiltere (TRT1 ve TRT4K)

 

19 Haziran Salı:

H Grubu:

Saat 15.00 Kolombiya-Japonya (TRT1 ve TRT4K)

Saat 18.00 Polonya-Senegal (TRT1 ve TRT4K)

A Grubu:

Saat 21.00 Rusya-Mısır (TRT1 ve TRT4K)

 

20 Haziran Çarşamba:

B Grubu:

Saat 15.00 Portekiz-Fas (TRT1 ve TRT4K)

A Grubu:

Saat 18.00 Uruguay-Suudi Arabistan (TRT1 ve TRT4K)

B Grubu:

Saat 21.00 İran-İspanya (TRT1 ve TRT4K)

21 Haziran Perşembe:

C Grubu:

Saat 15. 00 Danimarka-Avustralya (TRT1 ve TRT4K)

Saat 18.00 Fransa-Peru (TRT1 ve TRT4K)

D Grubu:

Saat 21.00 Arjantin-Hırvatistan (TRT1 ve TRT4K)

 

22 Haziran Cuma:

E Grubu:

Saat 15.00 Brezilya-Kosta Rika (TRT1 ve TRT4K)

D Grubu:

Saat 18. 00 Nijerya-İzlanda (TRT1 ve TRT4K)

E Grubu:

Saat 21.00 Sırbistan-İsviçre (TRT1 ve TRT4K)

 

23 Haziran Cumartesi:

G Grubu:

Saat 15.00 Belçika-Tunus (TRT1 ve TRT4K)

F Grubu:

Saat 18.00 Güney Kore-Meksika (TRT1 ve TRT4K)

Saat 21.00 Almanya-İsveç (TRT1 ve TRT4K)

 

24 Haziran Pazar:

G Grubu:

Saat 15.00 İngiltere-Panama (TRT1 ve TRT4K)

H Grubu:

Saat 18.00 Japonya-Senegal (TRT1 ve TRT4K)

Sat 21.00 Polonya-Kolombiya (TRT1 ve TRT4K)

 

25 Haziran Pazartesi:

A Grubu:

Saat 17.00 Suudi Arabistan-Mısır ( TRT Spor)

Saat 17.00 Uruguay-Rusya ( TRT1 ve TRT4K)

B Grubu:

Saat 21.00 İran-Portekiz ( TRT Spor)

Saat 21.00 İspanya-Fas ( TRT1 ve TRT4K)

 

26 Haziran Salı:

C Grubu:

Saat 17.00 Avustralya-Peru ( TRT Spor)

Saat 17.00 Danimarka-Fransa ( TRT1ve TRT4K)

D Grubu:

Saat 21.00 Nijerya-Arjantin ( TRT Spor)

Saat 21.00 İzlanda-Hırvatistan ( TRT1 ve TRT4K)

 

27 Haziran Çarşamba:

F Grubu:

Saat 17.00 Güney Kore-Almanya ( TRT1 ve TRT4K)

Saat 17.00 Meksika-İsveç  (TRT Spor)

E Grubu:

Saat 21.00 İsviçre-Kosta Rika (TRT Spor)

Saat 21.00 Sırbistan-Brezilya ( TRT1 ve TRT4K)

28 Haziran Perşembe:

H Grubu:

Saat 17.00 Senegal-Kolombiya ( TRT Spor)

Saat 17.00 Japonya-Polonya ( TRT1 ve TRT4K)

G Grubu:

Saat 21.00 İngiltere-Belçika ( TRT1 ve TRT4K)

Saat 21.00 Panama-Tunus (TRT Spor)

 

Son 16 Turu

30 Haziran Cumartesi:

Saat 17.00 C1-D2 (TRT1 ve TRT4K)

Saat 21.00 A1-B2 (TRT1 ve TRT4K)

 

1 Temmuz Pazar:

Saat 17.00 B1-A2 (TRT1 ve TRT4K)

Saat 21.00 D1-C2 (TRT1 ve TRT4K)

 

2 Temmuz Pazartesi:

Saat 18.00 E1-F2 (TRT1 ve TRT4K)

Saat 21.00 G1-H2  (TRT1 ve TRT4K)

 

3 Temmuz Salı:

Saat 17.00 F1-E2 (TRT1 ve TRT4K)

Saat 21.00 H1-G2 (TRT1 ve TRT4K)

 

Çeyrek Final

6 Temmuz Cuma               :

Saat 17.00 57. Maç (TRT1 ve TRT4K)

Saat 21.00 58. Maç (TRT1 ve TRT4K)

 

7 Temmuz Cumartesi:

Saat 17.00 59. Maç (TRT1 ve TRT4K)

Saat 21.00 60. Maç (TRT1 ve TRT4K)

 

Yarı Final:

10 Temmuz Salı:

Saat 21.00 61. Maç (TRT1 ve TRT4K)

 

11 Temmuz Çarşamba:

Saat 21.00 62. Maç (TRT1 ve TRT4K)

 

3.'lük Maçı

14 Temmuz Cumartesi:

Saat 17.00 63. Maç (TRT1 ve TRT4K)

Final

15 Temmuz Pazar:

Saat 18.00 64. Maç (TRT1 ve TRT4K)

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 YENİCAMİ AK 30 18 7 5 30 61
2 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 30 17 6 7 19 57
3 GAÜ ÇETİNKAYA TSK 30 16 7 7 15 55
4 BİNATLI YSK 30 14 8 8 15 50
5 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 30 12 12 6 11 48
6 BAF ÜLKÜ YURDU 30 12 9 9 20 45
7 LEFKE TSK 30 13 5 12 16 44
8 CİHANGİR GSK 30 12 7 11 4 43
9 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 30 13 3 14 -1 42
10 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 30 11 8 11 7 41
11 TÜRK OCAĞI LİMASOL 30 13 2 15 2 41
12 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 30 10 7 13 -8 37
13 GENÇLİK GÜCÜ TSK 30 10 4 16 -25 34
14 YALOVA SK 30 6 7 17 -23 25
15 YENİ BOĞAZİÇİ DSK 30 5 9 16 -35 24
16 OZANKÖY SK 30 4 7 19 -47 19
yukarı çık