Cyprus Today sol

Final günü         

Basketbol yıldızlarda şampiyonlar bugün belirleniyor

Final günü         
  • 28 Şubat 2018, Çarşamba 11:32

Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı okul sporlarının organize ettiği basketbol yıldız kız ve erkeklerde final ve üçüncülük maçları bugün Lefkoşa Atatürk Spor Salonu ve TED Spor Salonu'nda gerçekleştiriliyor. Dün oynanan yarı final maçlarının sonuçları ve bugünkü final programı ise şöyle;

                                                                                                                            

Yarı final sonuçları

Yıldız kız:

19 Mayıs Türk Maarif Koleji-The Amerikan Future Kolej: 14-57

Yakın Doğu Koleji-Levent Kolej: 28-45

Yıldız erkek

Yakın Doğu Koleji-Türk Maarif Koleji: 54-40

TED Kolej-The Amerikan Future Kolej: 67-57

 

Final ve üçüncülük maçlarının programı

Üçüncülük:

Yıldız Kız (TED Spor Salonu-09.30)

19 Mayıs Türk Maarif Koleji-Yakın Doğu Koleji      

Yıldız Erkek (TED Spor Salonu-11.00)     

Türk Maarif Koleji- The Amerikan Future Koleji

Final:

Yıldız Kız (Atatürk Spor Salonu-10.00)    

The Amerikan Future Kolej- Levent Kolej

Yıldız Erkek (Atatürk Spor Salonu-11.30)               

Yakın Doğu Koleji- TED Kolej

 

Beğendim 1 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 YENİCAMİ AK 30 18 7 5 30 61
2 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 30 17 6 7 19 57
3 GAÜ ÇETİNKAYA TSK 30 16 7 7 15 55
4 BİNATLI YSK 30 14 8 8 15 50
5 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 30 12 12 6 11 48
6 BAF ÜLKÜ YURDU 30 12 9 9 20 45
7 LEFKE TSK 30 13 5 12 16 44
8 CİHANGİR GSK 30 12 7 11 4 43
9 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 30 13 3 14 -1 42
10 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 30 11 8 11 7 41
11 TÜRK OCAĞI LİMASOL 30 13 2 15 2 41
12 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 30 10 7 13 -8 37
13 GENÇLİK GÜCÜ TSK 30 10 4 16 -25 34
14 YALOVA SK 30 6 7 17 -23 25
15 YENİ BOĞAZİÇİ DSK 30 5 9 16 -35 24
16 OZANKÖY SK 30 4 7 19 -47 19
yukarı çık
Pop Up ek