Cyprus Today sol

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı
  • 17 Şubat 2018, Cumartesi 12:13

Bugün:

K-Pet Süper Lig

Lefkoşa Şht. Hüseyin Ruso Stadı: Küçük Kaymaklı-Yeni Boğaziçi (Serhan Şimşek)

Güzelyurt Üner Berkalp Stadyumu: Baf Ülkü Yurdu-Cihangir (Mehmet Malek)

Mağusa Canbulat Stadı: Mağusa Türk Gücü-Gençlik Gücü (Turgay Misk)

Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı: Doğan Türk Birliği-Ozanköy (Hüseyin Özkan)

K-Pet Birinci Lig

Doğancı Emek Stadı: Doğancı-Gönyeli (Serkan Durmaz)

Değirmenlik Sadık Cemil Stadı: Değirmenlik-Dumlupınar (Hüseyin Eyyüpler)

Esentepe Erdal Barut Stadı: Esentepe-Çanakkale (Serdar Bilgimer)

Yarın:

K-Pet Süper Lig

İskele Cumhuriyet Stadı: Gençler Birliği-Türk Ocağı (Kerem Eran)

Alsancak Mustafa Hidayet Çağlar Stadı: Merit A. Yeşilova-Binatlı (Utku Hamamcıoğlu)

Lefkoşa Atatürk Stadı: GAÜ Çetinkaya-Yalova (Osman Özpaşa)

K-Pet Birinci Lig

Hamitköy Esat Erdoğmuş Stadı: Hamitköy-Akova (Emre Öztaşlı)

Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı: Girne Halk Evi-Maraş (Mustafa Öztugay)

Mormenekşe Cemal Balses Stadı: Mormenekşe-Lapta (Osman Küçük)

Mehmetçik Stadı: Kaya Mehmetçik-Göçmenköy (Fehim Dayı)

Bostancı Bağcıl Stadı: Bostancı Bağcıl-Görneç (Hakan Muhtaroğlu)

(Not: Maçlar saat 15.00'te başlayacak.)

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 YENİCAMİ AK 30 18 7 5 30 61
2 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 30 17 6 7 19 57
3 GAÜ ÇETİNKAYA TSK 30 16 7 7 15 55
4 BİNATLI YSK 30 14 8 8 15 50
5 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 30 12 12 6 11 48
6 BAF ÜLKÜ YURDU 30 12 9 9 20 45
7 LEFKE TSK 30 13 5 12 16 44
8 CİHANGİR GSK 30 12 7 11 4 43
9 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 30 13 3 14 -1 42
10 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 30 11 8 11 7 41
11 TÜRK OCAĞI LİMASOL 30 13 2 15 2 41
12 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 30 10 7 13 -8 37
13 GENÇLİK GÜCÜ TSK 30 10 4 16 -25 34
14 YALOVA SK 30 6 7 17 -23 25
15 YENİ BOĞAZİÇİ DSK 30 5 9 16 -35 24
16 OZANKÖY SK 30 4 7 19 -47 19
yukarı çık