Cyprus Today sol

Futsalda çeyrek finalistler belirlendi

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından organize edilen "Liselerarası Salon Futbol Birinciliği"ne dün oynanan karşılaşmalarla devam edildi

Futsalda çeyrek finalistler belirlendi
  • 12 Aralık 2017, Salı 10:33

Kızlarda A Grubu'nda Namık Kemal Lisesi, Girne Amerikan Koleji, Bekirpaşa Lisesi ve Atatürk Meslek Lisesi, B Grubu'nda Gazimağusa Meslek Lisesi, Değirmenlik Lisesi, Cumhuriyet Lisesi ve Hala Sultan İlahiyat Koleji çeyrek finale kaldı.


Erkekler A Grubu'nda ise Haspolat Meslek Lisesi, Haydarpaşa Ticaret Lisesi, B Grubu'nda Hala Sultan İlahiyat Koleji, Bekirpaşa Lisesi, C Grubu'nda Lefkoşa Türk Lisesi, 20 Temmuz Fen Lisesi, D Grubu'nda ise Levent Koleji, Yakın Doğu Koleji adını çeyrek finale yazdırdı. Çeyrek final kura çekimi bugün yapılacak.

Sonuçlar:

Kızlar: Cumhuriyet Lisesi-Gazimağusa Meslek Lisesi: 1-2, Polatpaşa Lisesi-Hala Sultan İlahiyat Koleji: 1-2, Namık Kemal Lisesi-Atatürk Meslek Lisesi: 3-0, 20 Temmuz Fen Lisesi-Necat British College: 0-0 (Penaltılarla 1-0), Değirmenlik Lisesi-Levent Koleji: 2-1, Girne Amerikan Koleji-Bekirpaşa Lisesi: 2-2 (Penaltılarla 1-2)

Erkekler: Cumhuriyet Lisesi-Haspolat Meslek Lisesi: 2-7, Gazimağusa Ticaret Lisesi-Polatpaşa Lisesi: 2-4, Bekirpaşa Lisesi-Hala Sultan İlahiyat Koleji: 1-1 (Penaltılarla 4-5), Türk Maarif Koleji-Karpaz Meslek Lisesi: 3-0 (Hükmen), Bülent Ecevit Anadolu Lisesi-Lefke Gazi Lisesi: 6-3, Yakın Doğu Koleji-Levent Koleji: 2-3, Girne Turizm Meslek Lisesi-19 Mayıs TMK: 0-3 (Hükmen), Anafartalar Lisesi-Güzelyurt Meslek Lisesi: 2-1, 20 Temmuz Fen Lisesi-Atatürk Meslek Lisesi: 7-1, Cengiz Topel Endüstri Meslek Lisesi-Lefkoşa Türk Lisesi: 0-3 (Hükmen), Girne Amerikan Koleji-Namık Kemal Lisesi: 5-3

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 YENİCAMİ AK 19 12 4 3 20 40
2 GAÜ ÇETİNKAYA TSK 19 13 1 5 15 40
3 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 19 11 4 4 13 37
4 BİNATLI YSK 19 9 7 3 12 34
5 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 19 10 1 8 3 31
6 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 19 7 8 4 3 29
7 CİHANGİR GSK 19 7 5 7 0 26
8 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 19 6 7 6 2 25
9 TÜRK OCAĞI LİMASOL 19 8 1 10 1 25
10 BAF ÜLKÜ YURDU 19 5 8 6 8 23
11 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 19 6 5 8 -1 23
12 LEFKE TSK 19 6 3 10 -5 21
13 YALOVA SK 19 5 5 9 -5 20
14 GENÇLİK GÜCÜ TSK 19 6 2 11 -22 20
15 YENİ BOĞAZİÇİ DSK 19 3 6 10 -14 15
16 OZANKÖY SK 19 2 5 12 -30 11
yukarı çık