Cyprus Today sol

Girne ve Güzelyurt yarışıyor

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından organize edilen "İlkokullar arası Atletizm Eleme Müsabakaları"nda Güzelyurt ve Girne elemeleri başladı. Elemeler bugün yapılacak son yarışlarla tamamlanacak ve finale kalan okullar belirlenecek

Girne ve Güzelyurt yarışıyor
  • 06 Nisan 2018, Cuma 11:49

GİRNE

Kızlar:

Okul  Puan

1.23 Nisan İlkokulu  172

2.Şht. Hasan Cafer İlkokulu  159

3.Necat British School  151

4.Karşıyaka İlkokulu  144

5.Girne Amerikan İlkokulu  129

6.Karaoğlanoğlu İlkokulu  123

7.Lapta İlkokulu  121

8.Alsancak İlkokulu  114

9.Doğa Internatıonal Schools  88

 

Erkekler:

Okul  Puan

1.23 Nisan İlkokulu  121

2.Karşıyaka İlkokulu  113

3.Lapta İlkokulu  108

4.Şht. Hasan Cafer İlkokulu  105

5.Alsancak İlkokulu  98

6.Girne Amerikan İlkokulu  90

7.Necat British School  80

8.Doğa International Schools  80

9.Karaoğlanoğlu İlkokulu  71

 

GÜZELYURT

Kızlar:

Okul  Puan

1.Özgürlük İlkokulu  177

2.Kurtuluş İlkokulu  135

3.Lefke İstiklal İlkokulu  113

4.Serhatköy İlkokulu  88

5.Aydınköy İlkokulu  49

 

Erkekler:

Okul  Puan

1.Kurtuluş İlkokulu 134

2.Özgürlük İlkokulu 117

3.Lefke İstiklal İlkokulu 109

4.Aydınköy İlkokulu 96

5.Serhatköy İlkokulu 89

 

Beğendim 1 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 YENİCAMİ AK 28 18 7 3 34 61
2 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 28 16 5 7 18 53
3 GAÜ ÇETİNKAYA TSK 27 16 4 7 15 52
4 BİNATLI YSK 28 14 7 7 19 49
5 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 27 11 10 6 8 43
6 BAF ÜLKÜ YURDU 28 11 8 9 14 41
7 LEFKE TSK 28 12 5 11 11 41
8 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 28 13 2 13 2 41
9 CİHANGİR GSK 28 11 6 11 2 39
10 TÜRK OCAĞI LİMASOL 28 12 2 14 2 38
11 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 28 10 7 11 3 37
12 GENÇLİK GÜCÜ TSK 28 10 2 16 -25 32
13 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 28 8 7 13 -15 31
14 YENİ BOĞAZİÇİ DSK 28 5 8 15 -32 23
15 YALOVA SK 28 5 7 16 -21 22
16 OZANKÖY SK 28 4 7 17 -35 19
yukarı çık