Gururlandık

KKTC Halter ve Vücut Geliştirme Federasyonuna bağlı Çocuk Fitness Milli Takımı, Türkiye'nin Kuşadası bölgesinde düzenlenen Çocuk Fitness Şampiyonası ve Dünya Şampiyonası Milli Takım Seçmeleri’nde büyük bir başarıya imza attı

Gururlandık
  • 08 Mayıs 2018, Salı 12:38

Toplam 134 sporcunun katılımı ile gerçekleşen organizasyonda KKTC Çocuk Fitness Milli Takımı, 7 şampiyonluk, 5 ikincilik, 2 üçüncülük, 1 dördüncülük, 2 beşincilik elde etti. Sporcularımız toplamda 17 madalya ve 14 kupa ile ülkemizi başarılı bir şekilde temsil etti.

 

Dereceler

Kızlar:

7 Yaş: Duru Arslan (Türkiye Şampiyonu)

8 Yaş: Şengül Karataç (Türkiye Şampiyonu)

8 Yaş: Masal Kalkanlı (Türkiye Üçüncüsü)

8 Yaş: Su Bolcan (Türkiye Beşincisi)

9 Yaş: Su Öz (Türkiye Üçüncüsü)

10 Yaş: Ayşe Turgay (Türkiye İkincisi)

10 Yaş: Helin Zaim (Türkiye Dördüncüsü)

11 Yaş: Ülfet Tomak (Türkiye Şampiyonu)

12 Yaş: Tara Tantura (Türkiye Şampiyonu)

12 Yaş: Sevim Koç (Türkiye Dördüncüsü)

13 Yaş: Yasmin Racioğlu (Türkiye Şampiyonu)

13 Yaş: Nehir Özerkan (Türkiye İkincisi)

15 Yaş:  Sudem Serinkan (Türkiye İkincisi)

 

Erkekler:

8 Yaş: Aren Tantura (Türkiye İkincisi)

10 Yaş: Kağan Semaay (Türkiye İkincisi)

12 Yaş: Coşkun Taşt Ateş (Türkiye Şampiyonu)

14 Yaş: Kemal Kondoz (Türkiye Şampiyonu)

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 1 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 YENİCAMİ AK 8 8 0 0 18 24
2 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 8 6 1 1 10 19
3 BAF ÜLKÜ YURDU 8 5 2 1 12 17
4 CİHANGİR GSK 8 4 2 2 2 14
5 TÜRK OCAĞI LİMASOL 8 4 1 3 8 13
6 GÖNYELİ SK 8 4 1 3 2 13
7 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 8 4 0 4 6 12
8 BİNATLI YSK 8 3 1 4 -3 10
9 GENÇLİK GÜCÜ TSK 8 2 3 3 -2 9
10 LEFKE TSK 8 2 3 3 -4 9
11 ÇETİNKAYA TSK 8 2 3 3 -6 9
12 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 8 2 2 4 -4 8
13 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 8 1 5 2 -8 8
14 GİRNE HALK EVİ 8 2 0 6 -5 6
15 ESENTEPE KKSK 8 1 1 6 -13 4
16 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 8 0 3 5 -13 3
yukarı çık