Küçük atletler yarışıyor

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından organize edilen "İlkokullar arası Atletizm Eleme Müsabakaları" dün Lefkoşa Atatürk Stadı'nda başladı

Küçük atletler yarışıyor
  • 03 Nisan 2018, Salı 11:26

Lefkoşa, Mağusa A ve B bölgelerinin katılımıyla gerçekleşen elemeler, bugün tamamlanacak ve finale kalan okullar belirlenecek. Girne ve Güzelyurt bölgesi elemeleri ise 5-6 Nisan'da Güzelyurt'ta gerçekleştirilecek.

Lefkoşa Bölgesi

Erkekler Takım Sıralaması:

Okul  Puan

1.Yakın Doğu İlkokulu  115

2.Levent Primary İlkokulu  115

3.9 Eylül İlkokulu  98

 

Kızlar Takım Sıralaması:

Okul  Puan

1.Levent Primary İlkokulu  150

2.Yakın Doğu İlkokulu  144

3.9 Eylül İlkokulu  122

 

Mağusa Bölgesi (A)

Erkekler Takım Sıralaması:

Okul  Puan

1.Akova Yıldırım İlkokulu  130

2.Yeni Erenköy İlkokulu  118

3.Yeni Boğaziçi İlkokulu  96

 

Kızlar Takım Sıralaması:

Okul  Puan

1.Yeni Erenköy İlkokulu  112

2.Akova Yıldırım İlkokulu  104

3.Şht. İlker Karter İlkokulu  97

 

Mağusa Bölgesi (B)

Erkekler Takım Sıralaması:

Okul  Puan

1.Şht. Osman Ahmet İlkokulu  144

2.Dörtyol İlkokulu  109

3.Alaniçi İlkokulu  95

 

Kızlar Takım Sıralaması:

Okul  Puan

1.Alaniçi İlkokulu  189

2.Doğu Akdeniz Doğa İlkokulu  150

3.Şht. Salih Terzi İlkokulu  132

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 YENİCAMİ AK 9 8 1 0 18 25
2 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 9 7 1 1 12 22
3 BAF ÜLKÜ YURDU 9 5 3 1 12 18
4 CİHANGİR GSK 9 5 2 2 3 17
5 TÜRK OCAĞI LİMASOL 9 5 1 3 11 16
6 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 9 5 0 4 7 15
7 GÖNYELİ SK 9 4 1 4 1 13
8 ÇETİNKAYA TSK 9 3 3 3 -5 12
9 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 9 3 2 4 -3 11
10 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 9 2 5 2 -7 11
11 BİNATLI YSK 9 3 1 5 -6 10
12 GENÇLİK GÜCÜ TSK 9 2 3 4 -3 9
13 LEFKE TSK 9 2 3 4 -5 9
14 GİRNE HALK EVİ 9 2 0 7 -7 6
15 ESENTEPE KKSK 9 1 1 7 -14 4
16 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 9 0 3 6 -14 3
yukarı çık