Cyprus Today sol

Okullar, sporla coşuyor

Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı okul sporlarının organize ettiği futbol yıldız erkek, futsal yıldız kız ve erkek ile ilkokullar arası basketbol karşılaşmalarına dün oynanan maçlarla devam edildi. Baştan sona kıyasıya çekişme içerisinde geçen karşılaşmalarda alınan sonuçlar şöyle

Okullar, sporla coşuyor
  • 10 Ocak 2018, Çarşamba 12:48

Futbol yıldız erkek                                                                                                                        

Çanakkale Orta Okulu-Şht. Zeka Çorba Ortaokulu: 3-0         

Anafartalar Lisesi-Oğuz Veli Orta Okulu: 3-1             

Şehit Turgut Ortaokulu-Şht. Hüseyin Ruso Orta Okulu: 0-2   

 

Futsal yıldız kız-erkek

Yıldız erkek:                                                                                                                                   

Hala Sultan İlahiyat Koleji-Future Amerıcan Koleji:                1-4         

Levent Koleji-Esentepe Orta Okulu: 4-1      

Yakın Doğu Koleji-Girne Amerikan Koleji: 5-1         

Yıldız kız

Levent Koleji-Necat Brıtısh Kolej: 0-1

Hala Sultan İlahiyat Koleji-Doğu Akdeniz Doğa Koleji: 4-1  

               

Basketbol minikler

kızlar:

Necati Taşkın İlkokulu - Eşref Bitlis İlkokulu: 24-12

erkekler

Dikmen İlkokulu-YDÜ: 34-27

Doğa Akdeniz Doğa Koleji-Girne Amerikan Future: 30-15

 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 1 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 YENİCAMİ AK 30 18 7 5 30 61
2 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 30 17 6 7 19 57
3 GAÜ ÇETİNKAYA TSK 30 16 7 7 15 55
4 BİNATLI YSK 30 14 8 8 15 50
5 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 30 12 12 6 11 48
6 BAF ÜLKÜ YURDU 30 12 9 9 20 45
7 LEFKE TSK 30 13 5 12 16 44
8 CİHANGİR GSK 30 12 7 11 4 43
9 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 30 13 3 14 -1 42
10 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 30 11 8 11 7 41
11 TÜRK OCAĞI LİMASOL 30 13 2 15 2 41
12 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 30 10 7 13 -8 37
13 GENÇLİK GÜCÜ TSK 30 10 4 16 -25 34
14 YALOVA SK 30 6 7 17 -23 25
15 YENİ BOĞAZİÇİ DSK 30 5 9 16 -35 24
16 OZANKÖY SK 30 4 7 19 -47 19
yukarı çık