KTV

Okullarda spor coşkusu

Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı okul sporlarının organize ettiği okullar arası spor müsabakalarına, hentbol genç kız ve erkekler, futbol yıldız erkekler, futsal yıldız kız ve erkekler ile voleybol yıldız kız ve erkeklerde devam edildi. Bugün futsal yıldız kız ve erkeklerde final maçlar oynanacak

Okullarda spor coşkusu
  • 12 Ocak 2017, Perşembe 10:52

Dün oynanan maçlarda alınan toplu sonuçlar şöyle;

Hentbol genç kız ve erkekler yarı final                                                                                                                                  

Lefkoşa Türk Lisesi-Namık Kemal Lisesi (genç erkek): 18-11               

Haydarpaşa Ticaret Lisesi-Lefkoşa Türk Lisesi (genç kız): 25-26        

Yakın Doğu Koleji-Haydarpaşa Ticaret Lisesi (genç erkek): 26-19      

Anafartalar Lisesi-Yakın Doğu Koleji (genç kız):16-26           

 

Futbol yıldız erkekler

Gazimağusa Türk Maarif Koleji-Canbulat Özgürlük Ortaokulu             (yıldız erkek): 2 - 7

Şehit Turgut Ortaokulu - Lapta Yavuzlar Lisesi (yıldız erkek): 2-0

Değirmenlik Lisesi-Polatpaşa Lisesi (yıldız kız): 2-0 

Türk Maarif Koleji - Doğu Akdeniz Doğa Koleji (yıldız erkek): 6-3      

Girne Amerikan Koleji-Atleks Sanverler Ortaokulu    (yıldız kız): 2-0  

Bayraktar Ortaokulu-Güzelyurt Türk Maarif Koleji (yıldız erkek): 2-3               

 

Futsal yıldız kız ve erkekler                                                                                                                                       

Değirmenlik Lisesi-Polatpaşa Lisesi (yıldız kız): 2-0

Türk Maarif  Koleji-Doğu Akdeniz Doğa Koleji (yıldız erkek): 6-3

Girne Amerikan Koleji-Atleks Sanverler Orta Okulu (yıldız kız): 2-0

Bayraktar Ortaokulu-Güzelyurt Türk Maarif Koleji (yıldız erkek): 2-3                                                                                                                                            

Voleybol yıldız kız ve erkekler

Çanakkale Ortaokulu - Erenköy Lisesi (yıldız kız): 2-3

Gazimağusa Türk Maarif Koleji-Çanakkale Ortaokulu (yıldız erkek): 0-3

Yakın Doğu Koleji - Doğu Akdeniz Doğa Koleji (yıldız kız): 2-3                                                                                                                        

 Futsal yıldız kız ve erkekler maç programı                                                                                                                                 

   Futsal yıldız kız ve erkeklerde üçüncülük ve final maçları bugün Lefkoşa Atatürk Stadı'nda oynanacak. Program şöyle;

Üçüncülük kız ve erkekler

Polatpaşa Lisesi-Atleks Sanverler Ortaokulu (yıldız kız) Saat: 09.30                  

Doğu Akdeniz Doğa Koleji-Bayraktar Ortaokulu (yıldız erkek) Saat: 10.30                                     

Final kız ve erkekler

Girne Amerikan Koleji-Değirmenlik Lisesi (yıldız kız) Saat: 11.30                       

Türk Maarif Koleji-Güzelyurt Türk Maarif Koleji (yıldız erkek) Saat: 12.30                     

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü

ANKET

Yarın seçim olsa oyunuzu hangi partiye verirdiniz?

    Takımlar O G B M Av P
1 YENİCAMİ AK 4 2 2 0 4 8
2 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 4 2 2 0 4 8
3 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 4 2 2 0 3 8
4 BİNATLI YSK 4 2 2 0 3 8
5 CİHANGİR GSK 4 2 1 1 3 7
6 GAÜ ÇETİNKAYA TSK 4 2 0 2 0 6
7 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 4 2 0 2 -1 6
8 LEFKE TSK 4 1 2 1 -1 5
9 YENİ BOĞAZİÇİ DSK 4 1 2 1 -1 5
10 YALOVA SK 4 1 1 2 1 4
11 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 4 0 4 0 0 4
12 GENÇLİK GÜCÜ TSK 4 1 1 2 -2 4
13 TÜRK OCAĞI LİMASOL 4 1 1 2 -2 4
14 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 4 0 3 1 -1 3
15 OZANKÖY SK 4 0 2 2 -5 2
16 BAF ÜLKÜ YURDU 4 0 1 3 -5 1

BURÇLAR

(21 Mart - 20 Nisan)

Koç Burcunun 20.10.2017 Günlük Yorumu

(21 Nisan - 21 Mayıs)

Boğa Burcunun 20.10.2017 Günlük Yorumu

(22 Mayıs - 22 Haziran)

İkizler Burcunun 20.10.2017 Günlük Yorumu

(23 Haziran - 22 Temmuz)

Yengeç Burcunun 20.10.2017 Günlük Yorumu

(23 Temmuz - 22 Ağustos)

Aslan Burcunun 20.10.2017 Günlük Yorumu

(23 Ağustos - 22 Eylül)

Başak Burcunun 20.10.2017 Günlük Yorumu

(23 Eylül - 22 Ekim)

Terazi Burcunun 20.10.2017 Günlük Yorumu

(23 Ekim - 21 Kasım)

Akrep Burcunun 20.10.2017 Günlük Yorumu

(22 Kasım - 21 Aralık)

Yay Burcunun 20.10.2017 Günlük Yorumu

(22 Aralık - 21 Ocak)

Oğlak Burcunun 20.10.2017 Günlük Yorumu

(22 Ocak - 19 Şubat)

Kova Burcunun 20.10.2017 Günlük Yorumu

(20 Şubat - 20 Mart)

Balık Burcunun 20.10.2017 Günlük Yorumu

yukarı çık
Skull King Popup