Cyprus Today sol

Okullarda spor coşkusu

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından organize edilen okul sporlarında dün dolu dolu bir gün yaşandı. Takımlar galip gelebilmek adına salon ve sahalarda ter döktü

Okullarda spor coşkusu
  • 21 Aralık 2017, Perşembe 10:22

Sonuçlar:

Ortaokul Futsal (Kız):

Doğu Akdeniz Doğa Koleji-Necat British College: 0-0 (Penaltılarla 3-1)

Değirmenlik Lisesi-Bayraktar Ortaokulu: 0-3

Atleks Sanverler Ortaokulu-Hala Sultan İlahiyat Koleji: 1-0

Bayraktar Türk Maarif Koleji-Çanakkale Ortaokulu: 2-0

Levent Koleji-Polatpaşa Lisesi: 0-5

Ortaokul Futsal (Erkek):

Doğu Akdeniz Doğa Koleji-Girne Amerikan Koleji: 1-5

Güzelyurt TMK-Demokrasi Ortaokulu: 2-0

Atleks Sanverler Ortaokulu-Bayraktar Ortaokulu: 4-0

Hala Sultan İlahiyat Koleji-Polatpaşa Lisesi: 0-5

Türk Maarif Koleji-19 Mayıs TMK: 0-0 (Penaltılarla 1-4)

Levent Koleji-Yakın Doğu Koleji: 0-4

Ortaokul Basketbol (Kız):

Bekirpaşa Lisesi-19 Mayıs TMK: 14-56

Ortaokul Basketbol (Erkek):

Şht. Hüseyin Ruso Ortaokulu-Girne Amerikan Koleji: 19-57

Lise Voleybol (Kız):

Namık Kemal Lisesi-Lefkoşa Türk Lisesi: 3-0

Yakın Doğu Koleji-Bülent Ecevit Anadolu Lisesi: 3-0

Lise Futbol (Yarı Final):

Sedat Simavi Endüstri Meslek Lisesi-Gazimağusa TMK: 5-2

Namık Kemal Lisesi-Kurtuluş Lisesi: 4-1

Lise Futbol Maç Programı (Bugün):

Saat 10.00 Gazimağusa TMK-Kurtuluş Lisesi (Üçüncülük)    

Saat 11.30 Sedat Simavi Endüstri Meslek Lisesi-Namık Kemal Lisesi (Final)

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 YENİCAMİ AK 19 12 4 3 20 40
2 GAÜ ÇETİNKAYA TSK 19 13 1 5 15 40
3 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 19 11 4 4 13 37
4 BİNATLI YSK 19 9 7 3 12 34
5 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 19 10 1 8 3 31
6 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 19 7 8 4 3 29
7 CİHANGİR GSK 19 7 5 7 0 26
8 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 19 6 7 6 2 25
9 TÜRK OCAĞI LİMASOL 19 8 1 10 1 25
10 BAF ÜLKÜ YURDU 19 5 8 6 8 23
11 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 19 6 5 8 -1 23
12 LEFKE TSK 19 6 3 10 -5 21
13 YALOVA SK 19 5 5 9 -5 20
14 GENÇLİK GÜCÜ TSK 19 6 2 11 -22 20
15 YENİ BOĞAZİÇİ DSK 19 3 6 10 -14 15
16 OZANKÖY SK 19 2 5 12 -30 11
yukarı çık