Cyprus Today sol

Sıra play-off'larda

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde normal sezon sona ererken, play-off çeyrek final müsabakalarının programı belli oldu. Ligde normal sezonu ilk 8 sırada tamamlayan ekiplerin play-off çeyrek final karşılaşmaları 22 Nisan Cumartesi gününden itibaren başlayacak.

Sıra play-off'larda
  • 21 Nisan 2017, Cuma 10:26

Ligi ilk 8'de tamamlayan Yakın Doğu Üniversitesi, Fenerbahçe, Galatasaray, Bellona AGÜ, Beşiktaş, Hatay Büyükşehir Belediyespor, Mersin Büyükşehir Belediyespor ve İstanbul Üniversitesi, yarı final için mücadele verecek.  

İki galibiyete ulaşacak ekibin yarı finale yükseleceği play-off çeyrek final serisinde ilk maçlar 22 Nisan Cumartesi, ikinci karşılaşmalar 24 Nisan Pazartesi, gerekmesi halinde üçüncü müsabakalar ise 26 Nisan Çarşamba günü oynanacak.


Play-off Çeyrek Final Serisi Maç Programı:

22 Nisan Cumartesi:

Saat 14.00 Galatasaray-Hatay Büyükşehir Belediyespor

Saat 16.00 Yakın Doğu Üniversitesi-İstanbul Üniversitesi

Saat 16.00 Fenerbahçe-Mersin Büyükşehir Belediyespor

Saat 16.00 Bellona AGÜ-Beşiktaş

24 Nisan Pazartesi:

İstanbul Üniversitesi-Yakın Doğu Üniversitesi

Mersin Büyükşehir Belediyespor-Fenerbahçe

Hatay Büyükşehir Belediyespor-Galatasaray

Beşiktaş-Bellona AGÜ

26 Nisan Çarşamba: (Gerekirse)

Yakın Doğu Üniversitesi-İstanbul Üniversitesi

Fenerbahçe-Mersin Büyükşehir Belediyespor

Galatasaray-Hatay Büyükşehir Belediyespor

Bellona AGÜ-Beşiktaş

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 YENİCAMİ AK 28 18 7 3 34 61
2 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 28 16 5 7 18 53
3 GAÜ ÇETİNKAYA TSK 27 16 4 7 15 52
4 BİNATLI YSK 28 14 7 7 19 49
5 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 27 11 10 6 8 43
6 BAF ÜLKÜ YURDU 28 11 8 9 14 41
7 LEFKE TSK 28 12 5 11 11 41
8 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 28 13 2 13 2 41
9 CİHANGİR GSK 28 11 6 11 2 39
10 TÜRK OCAĞI LİMASOL 28 12 2 14 2 38
11 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 28 10 7 11 3 37
12 GENÇLİK GÜCÜ TSK 28 10 2 16 -25 32
13 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 28 8 7 13 -15 31
14 YENİ BOĞAZİÇİ DSK 28 5 8 15 -32 23
15 YALOVA SK 28 5 7 16 -21 22
16 OZANKÖY SK 28 4 7 17 -35 19
yukarı çık