Cyprus Today sol

U15'lerde devre tamamlanıyor

U15'lerde devre tamamlanıyor
  • 17 Şubat 2018, Cumartesi 12:06

Ahmet OGAN

U15 Yıldızlar Ligi'ne hafta içi oynanan maçlarla devam edildi. 33 takımın mücadele ettiği ligde 6 grupta 14 maç yapıldı. 5 maçı ev sahibi, 9 maçı deplasman takımları kazandı. 1.Grupta Gençler Birliği, 2.Grupta Dumlupınar, 3.Grupta Binatlı, 4.Grupta Yenicami, 5.Grupta Türk Ocağı, 6.Grupta Değirmenlik lider durumda bulunuyor.

En farklı sonucu 5.Grupta Türk Ocağı deplasmanda Ozanköy’ü 16-1 mağlup ederek aldı. Mücadeleler okulların tatil olması nedeniyle hafta içi de oynatıldı.

 

1.Grup:

Kaya Mehmetçik-Akova: 0-4

Gençler Birliği-Dipkarpaz: 4-0

2.Grup:

Çanakkale-Maraş: 1-4

Dumlupınar-Güvercinlik: 7-1

Mağusa Spor Akademisi-Mağusa Türk Gücü: 2-3

3.Grup:

Baf Ülkü Yurdu-Binatlı: 0-3

Lefke-Yalova: 0-7

4.Grup:

Göçmenköy-Küçük Kaymaklı: 0-8

Yenicami-Gönyeli: 3-0

Gaü-Çetinkaya-Gençlik Gücü: 1-3

5. Grup:

Lapta-Düzkaya: 2-7

Ozanköy-Türk Ocağı: 1-16

Doğan Türk Birliği-Merit A.Yeşilova: 9-3

6. Grup:

Hamitköy-Türkmenköy 8-1

 

1.Grup Puan Durumu:

Takımlar  O  G  B  M  A  Y  P  Av

1.Gençler Birliği  2  2  0  0  20  0  6  20

2.Yeni Boğaziçi  2  2  0  0  15  0  6  15

3.Dipkarpaz  3  2  0  1  15  5  6  10

4.Akova Vuda  3  1  0  2  5  13  3  -8

5.Mehmetçik  4  0  0  4  0  37  0  -37

 

2.Grup Puan Durumu:

Takımlar  O  G  B  M  A  Y  P  Av

1.Dumlupınar  4  3  1  0  16  3  10  13

2.M.Türk Gücü  3  2  1  0  14  2  7  12

3.Maraş  3  2  0  1  12  5  6  7

4.Mağusa Spor Aka.4  2  0  2  10  6  6  4

5.Güvercinlik  3  1  0  2  5  19  3  -14

6.Çanakkale  4  0  0  4  3  18  0  -15

 

3.Grup Puan Durumu:

Takımlar  O  G  B  M  A  Y  P  Av

1.Binatlı  4  4  0  0  36  1  12  35

2.Yalova  3  2  0  1  15  4  6  11

3.Baf Ülkü Yurdu  2  1  0  1  5  4  3  1

4.Denizli  2  0  0  2  1  23  0  -22

5.Lefke  3  0  0  3  1  26  0  -25

 

4.Grup Puan Durumu:

Takımlar  O  G  B  M  A  Y  P  Av

1.Yenicami  4  4  0  0  34  0  12  34

2.K.Kaymaklı  4  3  1  0  19  0  10  19

3.Gönyeli  4  2  1  0  15  3  7  12

4.Gaü-Çetinkaya  4  1  0  3  5  20  3  -11

5.Gençlik Gücü  4  1  0  3  3  24  3  -21

6.Göçmenköy  4  0  0  4  0  29  0  -29

 

5.Grup Puan Durumu

Takımlar  O  G  B  M  A  Y  P  Av

1.Türk Ocağı  4  4  0  0  46  2  12  44

2.D.Türk Birliği  4  4  0  0  34  5  12  29

3.Düzkaya  4  2  0  2  11  15  6  -4

4.Ozanköy  4  2  0  2  8  28  6  -20

5.Merit A.Yeşilova  4  0  0  4  5  25  0  -20

6.Lapta  4  0  0  4  2  31  0  -31

 

6.Grup Puan Durumu

Takımlar  O  G  B  M  A  Y  P  Av

1.Değirmenlik  2  2  0  0  28  1  6  27

2.Hamitköy  2  1  1  0  10  3  4  7

3.Türkmenköy  3  1  0  2  4  32  3  -28

4.Cihangir  3  0  1  2  4  10  1  -6

5.Serdarlı  0  0  0  0  0  0  0  0

 

1.Grup Gol Krallığı:

14 Gol:  Arda Gece (Gençler Birliği)

5 Gol:    Hasan Emre Akdeniz (Dipkarpaz)

4 Gol:    Ahmet Kuşaf (Yeni Boğaziçi)

İsmail Enis Köseoğlu (Yeni Boğaziçi)

 

2.Grup Gol Krallığı:

6 Gol:    Cahit Seven (Dumlupınar)

5 Gol:    Doğukan İldeniz (Mağusa Türk Gücü)

4 Gol:    Umut Erden (Mağusa Spor Akademisi)

3 Gol:    Mehmet Bakkal (Maraş)

Necati Bayrakçı (Maraş)

Yiğit Bebek (Güvercinlik)

 

3.Grup Gol Krallığı:

8 Gol:    Berke Karabulut (Binatlı)

7 Gol:    Nevzat Çayan (Binatlı)

5 Gol:    Hasan Ağaç (Biantlı)

Mehmet Bahattin Zaim (Binatlı)

Tuğra Yeşer (Yalova)

 

4.Grup Gol Krallığı:

8 Gol:    Ade Osdman Eseller (Yenicami)

7 Gol:    Aktan Naim Yıltan Birkay (Küçük Kaymaklı)

5 Gol:    Muhammet Mustafa Çil (Yenicami)

Sarp Öztay (Yenicami)

4 Gol:    Anıl Uçmaz (Gönyeli)

 

5.Grup Gol Krallığı:

24 Gol:  Orhan Cengizhan (Türk Ocağı)

8 Gol:    İhsan Öztürk (Türk Ocağı)

7 Gol:    Hüseyin Deynekli (Doğan Türk Birliği)

5 Gol:    Akın Sayar (Ozanköy)

Eren Aksal (Türk Ocağı)

İsa Beşli (Doğan Türk Birliği)

Taygun Dervish (Doğan Türk Birliği)

 

6.Grup Gol Krallığı:

11 Gol:  Mehmet Fatih Parlak (Değirmenlik)

9 Gol:    Cem Kaygısız (Değirmenlik)

3 Gol:    Berdan Akmeşe (Değirmenlik)

İbrahim Alıkan (Türkmenköy)

İlyas Zetbel (Hamitköy)

Mustafa Seleker (Cihangir)

 

Maç Programı:

Bugün:

1.Grup

Akova-Gençler Birliği

2.Grup

Güvercinlik-Mağusa Spor Akademisi

Mağusa Türk Gücü-Çanakkale

3.Grup

Yalova-Baf Ülkü Yurdu

Denizli-Lefke

4.Grup

Gönyeli-Gaü-Çetinkaya

Gençlik Gücü-Göçmenköy

5. Grup

Türk Ocağı-Doğan Türk Birliği

Merit A.Yeşilova-Lapta

Düzkaya-Ozanköy

6. Grup

Değirmenlik-Hamitköy

 

Yarın:

1.Grup

Dipkarpaz-Yeni Boğaziçi

2.Grup

Maraş-Dumlupınar

4.Grup

Küçük Kaymaklı-Yenicami

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 YENİCAMİ AK 30 18 7 5 30 61
2 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 30 17 6 7 19 57
3 GAÜ ÇETİNKAYA TSK 30 16 7 7 15 55
4 BİNATLI YSK 30 14 8 8 15 50
5 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 30 12 12 6 11 48
6 BAF ÜLKÜ YURDU 30 12 9 9 20 45
7 LEFKE TSK 30 13 5 12 16 44
8 CİHANGİR GSK 30 12 7 11 4 43
9 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 30 13 3 14 -1 42
10 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 30 11 8 11 7 41
11 TÜRK OCAĞI LİMASOL 30 13 2 15 2 41
12 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 30 10 7 13 -8 37
13 GENÇLİK GÜCÜ TSK 30 10 4 16 -25 34
14 YALOVA SK 30 6 7 17 -23 25
15 YENİ BOĞAZİÇİ DSK 30 5 9 16 -35 24
16 OZANKÖY SK 30 4 7 19 -47 19
yukarı çık
Pop Up ek