Cyprus Today sol

U15'lerde ikinci devre heyecanı

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu tarafından düzenlenen U15 Yıldızlar Ligi'nde hafta sonu ve hafta içi oynanan maçlarla ilk devre tamamlandı. Oynanan 6 maçı ev sahibi, 8 maçı deplasman takımları kazanırken, 1 maç beraberlikle sonuçlandı

U15'lerde ikinci devre heyecanı
  • 02 Mart 2018, Cuma 11:16

Ahmet OGAN

1.Grupta Gençler Birliği, 2.Grupta Mağusa Türk Gücü, 3.Grupta Binatlı, 4.Grupta Yenicami, 5.Grupta Türk Ocağı, 6.Grupta Değirmenlik ikinci devreye de lider girdi. Haftanın en farklı sonucu 6.Grupta Yenicami evinde GAÜ-Çetinkaya’yı 13-0 mağlup ederek aldı. Lige 3 Mart Cumartesi, 4 Mart Pazar günü 6 grupta oynanacak 14 maç ile devam edilecek.

1.Grup

Kaya Mehmetçik-Gençler Birliği: 0-12

Akova-Yeni Boğaziçi: 0-6

2.Grup

Dumlupınar-Mağusa Spor Akademisi: 2-2

Maraş-Mağusa Türk Gücü: 0-7

Güvercinlik-Çanakkale: 5-3

3.Grup

Binatlı-Yalova: 4-1

Denizli-Baf Ülkü Yurdu: 0-3

4.Grup

Gönyeli-Göçmenköy: 12-1

Küçük Kaymaklı-Gençlik Gücü: 4-0

Yenicami-Gaü-Çetinkaya: 13-0

5. Grup

Türk Ocağı-Lapta: 9-2

Düzkaya-Merit A.Yeşilova: 1-2

Ozanköy-Doğan Türk Birliği: 0-8

6. Grup

Cihangir-Hamitköy: 0-1

Türkmenköy-Değirmenlik: 0-10

 

1.Grup Puan Durumu:

Takımlar  O  G  B  M  A  Y  P  Av

1.Gençler Birliği  4  4  0  0  39  3  12  36

2.Yeni Boğaziçi  4  4  0  0  26  0  12  26

3.Dipkarpaz  4  2  0  2  15  10  5  5

4.Akova Vuda  5  1  0  4  8  26  3  -18

5.Mehmetçik  5  0  0  5  0  49  -5  -49

 

2.Grup Puan Durumu:

Takımlar  O  G  B  M  A  Y  P  Av

1.M.Türk Gücü  6  5  1  0  37  3  16  34

2.Dumlupınar  6  4  2  0  27  5  14  22

3.Mağusa Spor Aka.6  3  1  2  24  10  10  14

4.Güvercinlik  6  2  0  4  12  41  6  -29

5.Maraş  6  2  0  4  12  24  5  -12

6.Çanakkale  6  0  0  6  7  36  0  -29

 

3.Grup Puan Durumu:

Takımlar  O  G  B  M  A  Y  P  Av

1.Binatlı  5  5  0  0  40  2  15  38

2.Baf Ülkü Yurdu  4  3  0  1  11  4  9  7

3.Yalova  4  2  0  2  16  8  6  8 

4.Lefke  3  0  0  3  1  26  0  -25

5.Denizli  4  0  0  4  1  29  -3  -28 

 

4.Grup Puan Durumu:

Takımlar  O  G  B  M  A  Y  P  Av

1.Yenicami  6  6  0  0  49  1  18  48

2.Gönyeli  6  4  1  1  34  4  13  30

3.K.Kaymaklı  6  4  1  1  24  2  13  22

4.Gençlik Gücü  6  2  0  4  5  28  6  -23

5.GAÜ-Çetinkaya  6  1  0  5  5  40  3  -35

6.Göçmenköy  6  0  0  6  1  43  0  -42

 

5.Grup Puan Durumu:

Takımlar  O  G  B  M  A  Y  P  Av

1.Türk Ocağı  6  5  1  0  57  6  16  51

2.D.Türk Birliği  6  5  1  0  44  10  16  34

3.Düzkaya  6  3  0  3  14  17  9  -3

4.Merit A.Yeşilova  6  1  0  5  7  27  3  -20

5.Ozanköy  6  2  0  4  8  38  -1  -30

6.Lapta  6  1  0  5  8  40  -1  -32

 

6.Grup Puan Durumu:

Takımlar  O  G  B  M  A  Y  P  Av

1.Değirmenlik  4  4  0  0  48  1  12  47

2.Hamitköy  4  2  1  1  11  13  7  -2 

3.Türkmenköy  4  1  0  3  4  42  3  -38

4.Cihangir  4  0  1  3  4  11  1  -7

5.Serdarlı  0  0  0  0  0  0  0  0

 

1.Grup Gol Krallığı:

25 Gol:  Arda Gece (Gençler Birliği)

8 Gol:  Ahmet Kuşaf (Yeni Boğaziçi)

5 Gol:  Hasan Emre Akdeniz (Dipkarpaz), İsmail Enis Köseoğlu (Yeni Boğaziçi)

 

2.Grup Gol Krallığı:

8 Gol:  Cahit Seven (Dumlupınar), Doğukan İldeniz (Mağusa Türk Gücü)

7 Gol:  Ökkeş Can Acet (Mağusa Spor Akademisi)

6 Gol:  Baran Derin (Mağusa Türk Gücü), Ümit Açıkgöz (Dumlupınar), Yiğit Bebek (Güvercinlik)

5 Gol:  Deniz Numan Lokmanoğlu (Mağusa Türk Gücü), Mehmet Yardımcı (Mağusa Türk Gücü), Umut Erden (Mağusa Spor Akademisi)

 

3.Grup Gol Krallığı:

9 Gol:  Nevzat Çayan (Binatlı)

8 Gol:  Berke Karabulut (Binatlı)

5 Gol:  Hasan Ağaç (Binatlı), Mehmet Bahattin Zaim (Binatlı), Tuğra Yeşer (Yalova)

 

4.Grup Gol Krallığı:

10 Gol:  Ade Osdman Eseller (Yenicami)

8 Gol:  Aktan Naim Yıltan Birkay (Küçük Kaymaklı), Mumammet Mustafa Çil (Yenicami)

7 Gol:  Anıl Uçmaz (Gönyeli), Ege Eray Sadıkoğlu (Yenicami), Sarp Öztay (Yenicami)

5 Gol:  Doğukan Kırdar (Gönyeli), Eran Çelik (Gönyeli)

 

5.Grup Gol Krallığı:

29 Gol:  Orhan Cengizhan (Türk Ocağı)

8 Gol:  Eren Aksal (Türk Ocağı), İhsan Öztürk (Türk Ocağı), İsa Beşli (Doğan Türk Birliği), Taygun Dervish (Doğan Türk Birliği)

7 Gol:  Hüseyin Deynekli (Doğan Türk Birliği), Kaan Erişik (Lapta)

 

6.Grup Gol Krallığı:

16 Gol:  Cem Kaygısız (Değirmenlik)

15 Gol:  Mehmet Fatih Parlak (Değirmenlik)

6 Gol:  Berdan Akmeşe (Değirmenlik)

4 Gol:  İlyas Zetbel (Hamitköy)

 

Maç Programı:

3 Mart Cumartesi:

1.Grup

Dipkarpaz-Akova

2.Grup

Mağusa Spor Akademisi-Maraş

Mağusa Türk Gücü-Güvercinlik

Çanakkale-Dumlupınar

3.Grup

Lefke-Binatlı

Yalova-Denizli

4.Grup

Gençlik Gücü-Gönyeli

Göçmenköy Yenicami

5. Grup

Merit A.Yeşilova-Türk Ocağı

Lapta-Ozanköy

6. Grup

Değirmenlik-Cihangir

 

4 Mart Pazar:

1.Grup

Yeni Boğaziçi-Kaya Mehmetçik

4.Grup

GAÜ Çetinkaya-Küçük Kaymaklı

5. Grup

Doğan Türk Birliği-Düzkaya

 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 YENİCAMİ AK 30 18 7 5 30 61
2 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 30 17 6 7 19 57
3 GAÜ ÇETİNKAYA TSK 30 16 7 7 15 55
4 BİNATLI YSK 30 14 8 8 15 50
5 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 30 12 12 6 11 48
6 BAF ÜLKÜ YURDU 30 12 9 9 20 45
7 LEFKE TSK 30 13 5 12 16 44
8 CİHANGİR GSK 30 12 7 11 4 43
9 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 30 13 3 14 -1 42
10 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 30 11 8 11 7 41
11 TÜRK OCAĞI LİMASOL 30 13 2 15 2 41
12 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 30 10 7 13 -8 37
13 GENÇLİK GÜCÜ TSK 30 10 4 16 -25 34
14 YALOVA SK 30 6 7 17 -23 25
15 YENİ BOĞAZİÇİ DSK 30 5 9 16 -35 24
16 OZANKÖY SK 30 4 7 19 -47 19
yukarı çık