Cyprus Today sol

Voleybolda final günü

Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı okul sporlarının organize ettiği orta okullar arası voleybol müsabakalarında final ve üçüncülük maçları bugün oynanıyor

Voleybolda final günü
  • 28 Mart 2018, Çarşamba 11:45

UKÜ Spor Salonu'nda dün oynanan yarı final maçlarında alınan sonuçlar ve günün final programı ise şöyle;

Yarı final Yıldız kız

Türk Maarif Koleji - Doğu Akdeniz Doğa koleji: 2-3                

Esentepe Ortaokulu - Çanakkale Ortaokulu: 2-3                      

 

Yarı final yıldız erkek

Erenköy Lisesi - Canbulat Özgürlük Ortaokulu: 3-0                 

 

Günün programı-(UKÜ Spor Salonu)

Yıldız kız üçüncülük

Türk Maarif Koleji - Esentepe Ortaokulu (09:30)                                     

 

Yıldız kız şampiyonluk

Çanakkale Ortaokulu - Doğu Akdeniz Doğa Koleji (11:00)                                   

 

Yıldız erkek şampiyonluk

Erenköy Lisesi - Çanakkale Ortaokulu (13:00)                         

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 YENİCAMİ AK 28 18 7 3 34 61
2 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 28 16 5 7 18 53
3 GAÜ ÇETİNKAYA TSK 27 16 4 7 15 52
4 BİNATLI YSK 28 14 7 7 19 49
5 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 27 11 10 6 8 43
6 BAF ÜLKÜ YURDU 28 11 8 9 14 41
7 LEFKE TSK 28 12 5 11 11 41
8 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 28 13 2 13 2 41
9 CİHANGİR GSK 28 11 6 11 2 39
10 TÜRK OCAĞI LİMASOL 28 12 2 14 2 38
11 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 28 10 7 11 3 37
12 GENÇLİK GÜCÜ TSK 28 10 2 16 -25 32
13 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 28 8 7 13 -15 31
14 YENİ BOĞAZİÇİ DSK 28 5 8 15 -32 23
15 YALOVA SK 28 5 7 16 -21 22
16 OZANKÖY SK 28 4 7 17 -35 19
yukarı çık