Cyprus Today sol

Yıldızlarda son 16 belirleniyor

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu tarafından düzenlenen U15 Yıldızlar ligi gruplarda hafta sonu oynanan maçlarla devam edildi

Yıldızlarda son 16 belirleniyor
  • 22 Mart 2018, Perşembe 11:35

Ahmet OGAN

7 maçı ev sahibi, 6 maçı deplasman takımları kazandı.

Dokuzuncu hafta sonuçlarının ardından 1.Grupta Gençler Birliği, 2.Grupta Mağusa Türk Gücü, 3.Grupta Binatlı, 4.Grupta Yenicami, 5.Grupta Doğan Türk Birliği, 6.Grupta Değirmenlik puan farkı ile liderliklerini sürdürdü.

Sonuçlar:

1.Grup: Akova-Kaya Mehmetçik: 6-3, Dipkarpaz-Gençler Birliği: 3-5

2.Grup: Maraş-Çanakkale: 9-1, Güvercinlik-Dumlupınar: 0-8, Mağusa Türk Gücü-Mağusa Spor Akademisi: 5-2

3.Grup: Yalova-Lefke: 2-0, Binatlı-Baf Ülkü Yurdu: 3-2

4.Grup: Gençlik Gücü-GAÜ Çetinkaya: 1-5, Küçük Kaymaklı-Göçmenköy: 12-0

5. Grup: Düzkaya-Lapta: 0-5, Türk Ocağı-Ozanköy: 9-0, Merit A.Yeşilova-Doğan Türk Birliği: 0-4

6. Grup: Türkmenköy-Hamitköy 0-9

 

1.Grup Puan Durumu:

Takımlar  O  G  B  M  A  Y  P  Av

1.Gençler Birliği  7  6  1  0  48  7  19  41

2.Yeni Boğaziçi  7  5  1  1  40  5  16  35

3.Dipkarpaz  7  4  0  3  29  17  11  12

4.Akova Vuda  7  2  0  5  16  33  6  -17

5.Mehmetçik  8  0  0  8  4  75  -5  -73

 

2.Grup Puan Durumu:

Takımlar  O  G  B  M  A  Y  P  Av

1.M.Türk Gücü  9  7  2  0  56  7  23  49

2.Dumlupınar  9  6  3  0  42  7  21  34

3.Mağusa Spor Aka.9  5  1  3  42  16  16  26

4.Güvercinlik  9  3  0  6  16  64  9  -48

5.Maraş  9  3  0  6  25  36  7  -11

6.Çanakkale  9  0  0  9  8  58  -2  -50

 

3.Grup Puan Durumu:

Takımlar  O  G  B  M  A  Y  P  Av

1.Binatlı  8  8  0  0  69  4  24  65

2.Yalova  7  4  1  2  29  10  13  19 

3.Baf Ülkü Yurdu  7  4  1  2  22  8  13  14

4.Lefke  7  0  1  6  3  49  1  -46

5.Denizli  7  0  1  6  4  56  -3  -52 

 

4.Grup Puan Durumu:

Takımlar  O  G  B  M  A  Y  P  Av

1.Yenicami  8  8  0  0  72  2  24  70

2.K.Kaymaklı  9  6  2  1  40  3  20  37

3.Gönyeli  8  5  2  1  46  5  17  41

4.Gaü-Çetinkaya  9  3  0  6  15  45  9  -30

5.Gençlik Gücü  9  2  0  7  7  59  6  -52

6.Göçmenköy  9  0  0  9  2  68  -2  -66

 

5.Grup Puan Durumu:

Takımlar  O  G  B  M  A  Y  P  Av

1.D.Türk Birliği  9  8  1  0  57  12  25  45

2.Türk Ocağı  9  7  2  0  71  9  23  62

3.Düzkaya  9  3  1  5  16  28  10  -12

4.Merit A.Yeşilova  9  2  0  7  14  38  6  -24

5.Lapta  9  3  0  6  24  45  5  -19

6.Ozanköy  9  2  0  7  12  62  -1  -50

 

6.Grup Puan Durumu:

Takımlar  O  G  B  M  A  Y  P  Av

1.Değirmenlik  5  5  0  0  58  2  15  56

2.Hamitköy  5  3  1  1  20  13  10  7 

3.Cihangir  6  1  1  4  8  22  4  -14

4.Türkmenköy  6  1  0  5  5  54  3  -49

5.Serdarlı  0  0  0  0  0  0  0  0

 

1.Grup Gol Krallığı:

33 Gol: Arda Gece (Gençler Birliği)

10 Gol: Erol korkmaz (Dipkarpaz)

9 Gol:    Ahmet Kuşaf (Yeni Boğaziçi)

                İsmail Enis Köseoğlu (Yeni Boğaziçi)

6 Gol:    Hasan Emre Akdeniz (Dipkarpaz)

 

2.Grup Gol Krallığı:

14 Gol:  Baran Derin (Mağusa Türk Gücü)

12 Gol:  Doğukan İldeniz (Mağusa Türk Gücü)

9 Gol:    Cahit Seven (Dumlupınar)

                Ökkeş Can Acet (Mağusa Spor Akademisi)

7 Gol:    Yiğit Bebek (Güvercinlik)

6 Gol:    Mehmet Yardımcı (Mağusa Türk Gücü)

                Necati Bayrakçı (Maraş)

                Umut Erden (Mağusa Spor Akademisi)

                Ümit Açıkgöz (Dumlupınar)

 

3.Grup Gol Krallığı:

17 Gol:  Nevzat Çayan (Binatlı)

16 Gol:  Berke Karabulut (Binatlı)

12 Gol:  Tuğra Yeşer (Yalova)

  9 Gol:  Hasan Ağaç (Binatlı)

                Hüseyin Tomak (Binatlı)

8 Gol:    İbrahim Safa (Yalova)

 

4.Grup Gol Krallığı:

11 Gol:  Ada Osman Eseller (Yenicami)

                Rifat Sonatlı (Yenicami)

10 Gol:  Aktan Naim Yıltan Birkay (Küçük Kaymaklı)

                Anıl Uçmaz (Gönyeli)

9 Gol:    Ege Eray Sadıkoğlu (Yenicami)

8 Gol:    Eran Çelik (Gönyeli)

                Mumammet Mustafa Çil (Yenicami)

 

5.Grup Gol Krallığı:

32 Gol:  Orhan Cengizhan (Türk Ocağı)

15 Gol:  Kaan Erişik (Lapta)

12 Gol:  İsa Beşli (Doğan Türk Birliği)

10 Gol:  Abdullah Çomunoğlu (Merit A.Yeşilova)

                Eren Aksal (Türk Ocağı)

                Hüseyin Deynekli (Doğan Türk Birliği)

9 Gol:    Taygun Dervish (Doğan Türk Birliği)

8 Gol:    İhsan Öztürk (Türk Ocağı)

 

6.Grup Gol Krallığı:

22 Gol:  Cem Kaygısız (Değirmenlik)

18 Gol:  Mehmet Fatih Parlak (Değirmenlik)

6 Gol:    Berdan Akmeşe (Değirmenlik)

5 Gol:    Servet Bayrakçı (Hamitköy)

4 Gol:    İlyas Zeybel (Hamitköy)

4 Gol:    Ömer Faruk Çamlıcalı (Değirmenlik)

                Zafer Göksu (Hamitköy)

 

Maç Programı:

24 Mart Cumartesi

1.Grup

Gençler Birliği-Akova

2.Grup

Dumlupınar-Maraş

3.Grup

Lefke-Denizli

4.Grup

GAÜ-Çetinkaya-Gönyeli

5. Grup

Ozanköy-Düzkaya

Doğan Türk Birliği-Türk Ocağı

6. Grup

Hamitköy-Değirmenlik

 

25 Mart Pazar

1.Grup

Yeni Boğaziçi-Dipkarpaz

2.Grup

Çanakkale-Mağusa Türk Gücü

Mağusa Spor Akademisi-Güvercinlik

3.Grup

Baf Ülkü Yurdu-Yalova

4.Grup

Yenicami-Küçük Kaymaklı

Göçmenköy-Gençlik Gücü

5. Grup

Lapta-Merit A.Yeşilova

 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 YENİCAMİ AK 30 18 7 5 30 61
2 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 30 17 6 7 19 57
3 GAÜ ÇETİNKAYA TSK 30 16 7 7 15 55
4 BİNATLI YSK 30 14 8 8 15 50
5 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 30 12 12 6 11 48
6 BAF ÜLKÜ YURDU 30 12 9 9 20 45
7 LEFKE TSK 30 13 5 12 16 44
8 CİHANGİR GSK 30 12 7 11 4 43
9 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 30 13 3 14 -1 42
10 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 30 11 8 11 7 41
11 TÜRK OCAĞI LİMASOL 30 13 2 15 2 41
12 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 30 10 7 13 -8 37
13 GENÇLİK GÜCÜ TSK 30 10 4 16 -25 34
14 YALOVA SK 30 6 7 17 -23 25
15 YENİ BOĞAZİÇİ DSK 30 5 9 16 -35 24
16 OZANKÖY SK 30 4 7 19 -47 19
yukarı çık
ubp popup