banner6

2 kilo Metamfetamin türü uyuşturucu ele geçirildi

banner37

Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekiplerinin “Kaptan Köşkü” adını verdiği operasyonda Taşucu – Girne seferini yapmakta olan bir gemide piyasa değeri üç milyon TL değerinde uyuşturucu ele geçirildi, 4 kişi tutuklandı

2 kilo Metamfetamin türü  uyuşturucu ele geçirildi
banner151 banner143

Erol KANLIADA

Polis Genel Müdürlüğü’nün uyuşturucuya karşı başlattığı mücadele aralıksız devam ediyor.

Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü Ekipleri’nin dün gerçekleştirdiği “Kaptan Köşkü” operasyonunda Taşucu – Girne seferini yapmakta olan bir gemide Narkotik dedektör köpekleri ile yapılan aramada, piyasa değeri üç milyon TL değerinde, yaklaşık 2 kilo ağırlığında Metamfetamin türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde ele geçirdi. Meseleyle ilgili 4 kişi tutuklandı.

Polis Basın Subaylığı’ndan elde edilen bilgilere göre olay, Taşucu – Girne seferini yapmakta olan bir gemide meydana geldi.

Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen operasyon kapsamında; Taşucu – Girne seferini yapmakta olan bir gemide Narkotik dedektör köpekleri ile yapılan aramada, piyasa değeri üç milyon TL değerinde, yaklaşık 2 kilo ağırlığında Metamfetamin türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde ele geçirildi.

Operasyon kapsamında gemi kaptanı A.B. (E-37) ile mürettebat A.Ü. (E-55), C.O. (E-35) ve N.K.(E-31) tutuklandı.

Polisin olayla ilgili soruşturması devam ediyor.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104