banner6

26 gram bonzai ile yakalandı

banner37

Hamitköy’deki evinde uyuşturucu madde bulunan Asiltürk Kansaran hakkında 3 gün tutukluluk emri alındı.

26 gram bonzai ile yakalandı
banner99

Ahmet VAMIK

banner134

Tasarrufunda 26 gram sentetik cannabinoid türü uyuşturucu madde ile yakalanan 23 yaşındaki Asiltürk Kansaran, tutuklanarak mahkemeye çıkarıldı. “Kanunsuz uyuşturucu madde tasarrufu” suçlamasından methaldar olan Kansaran, 3 gün süreyle tutuklu kalacak.
Lefkoşa Kaza Mahkemesi Yargıcı Rauf Kürşad’ın huzurunda görüşülen davada KKTC Başsavcılığı adına Savcı İlhan Damdelen, Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü’nde görev yapan Polis Memuru Murat Döşenci’yi tanık olarak dinletti.
Zanlı Asiltürk Kansaran’ın “kanunsuz uyuşturucu madde tasarrufu” suçlamasından methaldar olduğunu ifade eden Döşenci, şikayet üzerine Hamitköy’de bulunan Asiltürk Kansaran’ın ikametgahında arama yapan polis ekibinin, Kansaran’ın üzerinde 10 gram, yatak odasında yapılan aramada ise yatak altına gizlenmiş 16 gram ağırlığında sentetik cannabinoid türü uyuşturucu madde ele geçirildiğini ifade etti.
Zanlının gönüllü ifade vererek suçunu kabul ettiğini belirten Döşenci, meseleyle ilgili aranan bir şahıs ve emareler olduğunu ifade ederek zanlının 3 gün süreyle tutuklu kalmasını talep etti.
Yargıç Rauf Kürşad, aranan emarelerin yanı sıra aranan bir şahıs olduğuna vurgu yaparak, tahkikatın selameti açısından talep edilen 3 günlük tutukluluk süresine onay verdi.

 

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2017, 11:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88