banner6

4 kişiyi darp etmekten aranan zanlılar tutuklandı

banner37

Cengizköy’de 3 gün önce bir trafik kazası sonrası ikisi sağlık görevlisi olmak üzere 4 kişiyi darp etmekten aranan N.B. (E-24)  ve C.T. (E-22) Lefkoşa’da tespit edilerek tutuklandı.

4 kişiyi darp etmekten aranan zanlılar tutuklandı
banner8

Yeşilyurt - Gemikonağı anayolu üzerinde meydana gelen trafik kazası sonrası olay yerine gelen N.B. ve C.T. kazada yaralanan ve ambulans içerisinde bulunan Tolga Turna ile  Enes Yıldırım’ı  arkadaşlarının kaza yapmasına sebebiyet verdikleri gerekçesiyle darp ederken,    ambulansa girmemeleri hususunda kendilerini uyaran görevli hemşire Handan Yamak  ve Uğur Sayılır’ı  da darp  etmişlerdi.

Kanunsuz uyuşturucu madde tasarrufu

Bu arada Polis Basın Bülteni’ne göre, 3 Ağustos’ta Akıncılar’da  meydana gelen uyuşturucu meselesi ile ilgili  aranan  zanlı A.B. T. (E-27) dün  Tatlısu’da tutuklandı.

banner134

Hırsızlık

Diğer yandan Lefkoşa’da çalıştığı iş yerine ait arkası açık van araçtan 1 adet şarjlı spiral (izmirilo), 1 adet şarjlı darbeli matkap, 1 adet  şarjlı lokma uçlu matkap, 1 adet  darbeli matkap, 1adet  ağır devirli matkap ve 1 adet   kablolu devirli, spiral (izmirilo) çalan M. B. (E-38) tutuklandı.

Kanunsuz avlanma

Meriç ovası içerisinde İ.G. (E-61) adına kayıtlı   av tüfeği ile  ava kapalı  günde   1 adet ova tavşanı vurarak kanunsuz avladı

İ.G’ye  ait  av tüfeği, 1 adet   av tüfeği fişeği, 1 adet ova tavşanı ve olay yerinde bulunan 1 adet   boş kartuş emare olarak alındı. Kişi  hakkında yasal işlem başlatıldı.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2017, 11:45
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104