4 yıl hapis cezası var

banner37

İki kişinin zorla alıkoyduğu alkol tesiri altındaki 14 yaşındaki çocuğun tecavüz için götürüldüğü otelin işletmecisi Hansel Olkar, mahkemeye çıkarıldı ve yargıya kadar teminata bağlandı. Yargıç Gökan Asafoğulları, konu suçun ciddiyetine dikkat çekti:

4 yıl hapis cezası var
banner90
banner8

Sedef BOŞNAK

İki kişinin zorla alıkoyduğu alkol tesiri altındaki 14 yaşındaki çocuğun tecavüz için götürüldüğü Şadan Otel’in işletmecisi Hansel Olkar, mahkemeye çıkarıldı.

banner134
“16 yaşından küçük çocukla cinsel ilişkiye girilmesine müsaade etme” ve “Otele gelen müşterilerin gerekli kaydını tutmama” suçlarından yargı önüne çıkan Hansel Olkar, işlediği suçlardan ileride yargılanmak üzere kefil kefaletiyle serbest kaldı.

Gazimağusa’da Ceza Davaları Yargıcı Gökan Asafoğulları, konu suçun ciddiyetine dikkat çekerek suçla bağlantısı olduğuna dair tanık ifadeleri var olan zanlının işlediği suçun yasada 4 yıl hapis cezası öngördüğüne vurgu yaptı.

Asafoğulları’nın huzuruna çıkarılan Hansel Olkar, davaları sonuçlanıncaya değin KKTC dışına çıkmaktan men edilip, KKTC vatandaşı bir kefilin lehine imza ettiği 50 bin TL’lik kefalet senedi karşılığında serbest bırakıldı.

Olkar, ayrıca, haftanın bir günü en yakın polis karakoluna giderek ispatı vücutta bulunacak.

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2018, 08:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75