7 yıldır kaçak kalıyordu

banner37

Lefkoşa bölgesinde polis ekipleri tarafından gerçekleştirilen kontrollerde, ülkede kaçak olarak bulunduğu tespit edilen bir kişi daha yakalandı

7 yıldır kaçak kalıyordu
banner90

Meyil AVCAN

Polis ekiplerinin, önceki akşam Lefkoşa bölgesinde gerçekleştirdiği kontrollerde, ülkede kaçak olarak bulunduğu tespit edilen zanlı Musa Hazırlar tutuklanarak, dün sabah yargıç huzuruna çıkarıldı.

Lefkoşa Kaza Mahkemesi’nde Yargıç Murat Soytaç’ın huzurunda görüşülen tutukluluk duruşmasında, Lefkoşa Polis Müdürlüğü’nde görevli polis memuru Serkan Sakallı tanık olarak dinlendi.

Yeminli şahadet veren polis memuru Sakallı, olayın detaylarını mahkemeye aktardı.

Sakallı, önceki akşam saat 19.00 raddelerinde, Lefkoşa bölgesinde yapılan genel kontrollerde zanlının 2012 yılından itibaren KKTC’de ikamet izinsiz olarak bulunduğunun tespit edildiğini ifade etti.

Zanlının neden ve ne maksatla KKTC’de bulunduğunun araştırılması gerektiğini belirten Sakallı, soruşturmanın salimen yürütülebilmesi için ilk etapta poliste 1 gün tutuklu kalmasını talep etti.

Yargıç Murat Soytaç, huzurunda verilen şahadeti değerlendirerek, zanlının soruşturma maksatlı poliste 1 gün tutuklu kalmasına emir verdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
------------------
------------------ - 5 ay Önce

VAllahi bu kaçak işçi güzel yurtta bir şirkette çalışan yaklaşık 6 kişi hepside pakistanlı bir el atın talihsiz elektirik şirketinde yıllardır çalışıyorlar.

SIRADAKİ HABER

banner107

banner96

banner108