Akacan mahkemeye gelmedi, duruşma ertelendi

banner37

Girne’de, alacak-verecek meselesi nedeniyle husumetli olduğu Erhan Başay ile Zeki Asımoğlu’nu ciddi şekilde darp eden iş insanı Bulut Akacan ve iki korumasının davası bugün yeniden görüldü.

Akacan mahkemeye gelmedi, duruşma ertelendi
banner90
banner8

Ahmet VAMIK

Girne’de, alacak-verecek meselesi nedeniyle husumetli olduğu Erhan Başay’ın yemek yediği restorana giderek kavga çıkaran ve Erhan Başay ile Zeki Asımoğlu’nu ciddi şekilde darp eden iş insanı Bulut Akacan ve iki koruması Orçun Özorçun ile Vasıf Kurbanov’un aleyhindeki polis soruşturması devam ediyor.

banner134
Teminat duruşması için görülen mahkemeye Bulut Akacan’ın sağlık durumunda olumsuz gelişmeler olması nedeniyle çıkmadığı öğrenildi. Akacan’ın tutukluluk süresini Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Hastanesi’nde geçirdiği ve bugün mahkemeye sağlık durumu ile ilgili bir rapor sunulduğu da kaydedildi.

Teminat duruşması ertelendi

Bulut Akacan’ın teminat duruşmasında hazır olmaması sebebiyle diğer 2 zanlının da teminat duruşması yarına ertelendi.

Yargıç, meselede 3 zanlı olduğu gerekçesiyle, teminatın ayrı ayrı değerlendirilemeyeceğini dile getirerek, teminat şartlarının bir arada görüşülüp ona göre karar verileceğini kaydetti. Zanlılar tutuklu beklemeye devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2019, 13:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75