Akacan’ın sanal bet davası, 10 Ocak’a ertelendi

banner37

Bulut Akacan’ın tutuklu yargılandığı “Şans oyunları yasasına aykırı hareket” davasıyla ilgili tutuksuz yargılanacak olanlar da dün yargıç huzuruna çıkarıldı

banner87
Akacan’ın sanal bet davası, 10 Ocak’a ertelendi
banner90
banner99

AKACAN’LA BİRLİKTE 9 KİŞİ DAHA MAHKEMEDEYDİ… Girne’de geçtiğimiz ağustos ayında Feo Elegance sitesine yapılan sanal bet operasyonunda tutuklanan ve meseleyle ilgili tutuklu yargılanmasına karar verilen Bulut Akacan ile meseleyle ilgili tutuksuz yargılanacak olan Okan Erdoğan, Nilay Şahin, Nuh Can Erdal, Burak Çetin, İrfan Önen, Edip Hüseyin Ademoğulları, Elif Çakır, Baran Arda, Hüseyin Yiğit Gökdereli dün Girne’de mahkeme huzurundaydı. Dava, itham ve ön duruşma için 10 Ocak’a ertelendi.

Girne’de bir mekanda Erhan Başay ve Zeki Asımoğlu’nun darp edilmesi meselesinde yargılanan ve 2 yıl hapse mahkum olan Bulut Akacan’ın, sanal bet davasıyla ilgili süreç başladı.

Girne’de geçtiğimiz ağustos ayında Feo Elegance sitesine yapılan sanal bet operasyonunda tutuklanan ve meseleyle ilgili tutuklu yargılanmasına karar verilen Bulut Akacan, dün yeniden yargıç huzuruna çıkarıldı. Akacan’la birlikte meseleyle ilgili tutuksuz yargılanacak olan Okan Erdoğan, Nilay Şahin, Nuh Can Erdal, Burak Çetin, İrfan Önen, Edip Hüseyin Ademoğulları, Elif Çakır, Baran Arda, Hüseyin Yiğit Gökdereli de dün Girne’de mahkeme huzurundaydı.

Sanıklar hakkındaki davanın ön duruşmalarının başlaması için tarih belirlendi. İddia makamı ve savunmanın talebi üzerine sanıkların 10 Ocak’ta yeniden mahkemeye çıkarılmasına karar verildi.

(Kamalı Haber)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75

banner108