banner6

Altın hırsızları sırra kadem bastı

banner37

Ülke genelinde alarmda olan polis, Gazimağusa'da Ahmet Taş'ın sahibi olduğu Emtaş Saatçi ve Kuyumcu isimli işyerine, duvarı delerek giren meçhul kişilere hâlâ ulaşılamadı

Altın hırsızları sırra kadem bastı
banner151

Sedef BOŞNAK

Ülke genelinde alarmda olan polis, Gazimağusa'da Ahmet Taş'ın sahibi olduğu Emtaş Saatçi ve Kuyumcu isimli işyerine duvarı delerek giren meçhul kişilere hâlâ ulaşamadı.

27 yıldır Gazimağusa'da faaliyet gösteren Emtaş Saatçi ve Kuyumcu isimli işyerine, arka kısmından duvarı delerek girip, kilitli kasayı açarak 136 bin TL değerindeki altınları alıp, götüren meçhul kişilerden üç gündür ses yok.

Kamera kayıtlarından elde ettiği tespitlere göre hareket eden polis, işyerindeki kasayı kaynak aletiyle kesip açan profesyonel hırsızları yakalamak için büyük uğraş veriyor.

Olayla ilgili bilgi vermekten kaçınan polis, altın hırsızlarının altınlarla birlikte kısa sürede yakalayacağına inanıyor.

Adım adım iz süren polis, olay gecesi kullanıldığına inanılan üç aracı tespit etti. Bahse konu araçları ve işyerine girdiğini belirlediği beş kişiyi yakalamak için pusuda bekliyor.

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2016, 08:15
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110