Anayolda ‘U’ dönüşü soruşturması devam ediyor

banner37

Kullandığı araçla anayolda ‘U’ dönüşü yaparken, önünü tıkadığı motosikletlinin çenesinin kırılmasına neden olan Vijiay Divi’nin tutukluluk süresi 1 gün daha uzatıldı

banner87
Anayolda ‘U’ dönüşü soruşturması devam ediyor
banner90
banner99

Girne’de cumartesi günü kullandığı araçla anayol içerisinde ‘U’ dönüşü yaparken, önünü tıkadığı motosiklet ile çarpışarak, motosiklet sürücüsünün çenesinin kırılmasına neden olan Hindistan ve ABD uyruklu Vijiay Divi isimli zanlının tutukluluk süresi, devam eden soruşturma nedeniyle 1 gün daha uzatıldı.

Girne Kaza Mahkemesi’nde görüşülen dünkü ek tutukluluk duruşmasında yeminli şahadet veren Girne Trafik Şubesi’nde görevli polis memuru Yağız Kol, 23 Kasım saat 19.00 sıralarında Girne Karaoğlanoğlu Caddesi üzerinde MEA 418 plakalı araçla seyreden zanlının, dikkatsiz bir şekilde anayol içerisinde ‘U’ dönüşü yaptığı esnada, aynı yönde seyreden Tufan Sevinçer’in yönetimindeki MK 274 plakalı motosikletin önünü tıkayarak çarpışmaya neden olduğunu ifade etti.

Kazada yaralanan Sevinçer’in Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne kaldırıldığını, çenesinde kırıklar oluştuğunu kaydeden Kol, zanlının da soruşturma amaçlı tutuklandığını söyledi.

Zanlının 2 gündür tutuklu olduğunu, soruşturmanın devam ettiğini kaydeden polis, bir gün daha süre talep etti.

Mahkeme zanlının bir gün daha tutuklu kalmasına emir verdi.

(KAMALI HABER)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75