banner6

Arabadan uyuşturucu, satır ve bıçak çıktı

banner37

Güzelyurt’ta Cürümleri Önleme Şubesi ekibi, araç içerisinde şüpheli görülen Hüseyin Mavideniz’in üzerinde ve araçta arama yaptı

Arabadan uyuşturucu, satır ve bıçak çıktı
banner151

Güren TİLKİ

Güzelyurt’ta şüpheli görülen bir araçta arama yapan polis, araba içerisinde uyuşturucu olduğuna inanılan madde, satır ve golf sopası buldu.

Polis, araç içerisindeki 27 yaşındaki Hüseyin Mavideniz’i “Kanunsuz uyuşturucu madde alma ve tasarrufu” ile “Tecavüzi alet ve kanunsuz bıçak taşıma” suçlarından gözaltına aldı.

Güzeyurt Kaza Mahkemesi’nde Yargıç Çiğdem Güzeler huzuruna çıkarılan zanlı hakkında iki günlük tutukluluk emri alındı.

Mahkemeye konuyla ilgili bilgi veren polis, Güzelyurt’ta 12 Mart’ta saat 21.15’te Güzelyurt Polis Müdürlüğü’ne bağlı Cürümleri Önleme Şubesi’nde görevli polis ekibinin, Ecevit Caddesi üzerinde park halinde bulunan GP 294 plakalı araç içerisinde şüpheli görülen Hüseyin Mavideniz’in üzerinde ve araçta arama yaptığını belirtti. Polis, araç içerisinde 4 adet içlerinde tütünle karışık sentetik cannabionit türü uyuşturucu madde olduğuna inanılan elle sarılı uçları yanık yarım sigara bularak emare aldıklarını söyledi.

Polis, söz konusu araçta sürücü koltuğunun arka kısmında tecavüzi alet olan 90 cm uzunluğunda bir adet golf sopası ve kesici ağız ucu uzunluğu 15 cm, toplam uzunluğu 27.5 cm olan satır bularak emare aldıklarını ifade etti.

Polis, soruşturmanın yeni başladığını alınacak ifadeler olduğunu belirterek zanlının tutuklu kalmasını talep etti.

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2019, 10:26
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner75

banner88

banner110