Araç içinde baygın bulundu

banner37

Zanlı İsmail Başeğmez, uyuşturucu tasarrufu suçundan tutuklandı

Araç içinde  baygın bulundu
banner99

   Alsancak’ta Karaoğlanoğlu Caddesi üzerinde aracında baygın olarak bulunan zanlı İsmail Başeğmez’in tasarrufunda uyuşturucu madde bulundu.

   Gözaltına alınan zanlı, dün mahkemeye çıkarılarak hakkında 3 günlük tutukluluk emri alındı.

banner134
   Mahkemede mesele ile ilgili olarak şahadet veren polis memuru Mustafa Zor, zanlı İsmail Başeğmez’in 19 Eylül 2020 tarihinde saat 21.15 raddelerinde Lapta Polis Karakolu’nda görevli bir polis ekibi tarafından Alsancak’ta, Karaoğlanoğlu Caddesi üzerinde bir iş yerinin araç park yerinde, park halinde bulunan araç içerisinde kendisinden geçmiş baygın vaziyette tespit edildiğini söyledi.

   Polis, zanlının üzerinde ve araç içerisinde yapılan aramada aracın sağ kapı cebinde şeffaf naylona sarılı yaklaşık bir gram ağırlığında sentetik cannabinoid türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulunarak emare alındığını kaydetti.

   Polis memuru Mustafa Zor, zanlının gönüllü ifade verdiğini, teyit ve tekzip edilmesi gerektiğini ayrıca alınan emarelerinin analiz sonuçlarının beklendiğini belirterek zanlının 3 gün poliste tutuklu kalmasını talep etti.
   Polis şahadeti üzerine söz alan zanlı, mahkemeden özür diledi bu olayın ilk kez ve son kez başına geldiğini söyledi.
   Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren kıdemli Yargıç Gökan Asafoğulları zanlının soruşturma maksatlı 3 gün poliste tutuklu kalmasına emir verdi.

(Kamalı Haber)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75