Aranan bir kişi daha var

banner37

Gazimağusa’da Karakaşlı Apartmanı A-2’nin alt kısmında park halinde bulunan MH 111 plakalı Mercedes marka aracı kundaklayan 3 kişinin tutukluluk süresi 3’er gün daha uzatıldı

Aranan bir kişi daha var
banner90
banner8

Sedef BOŞNAK

Gazimağusa’da Acun Sokak’taki Karakaşlı Apartmanı A-2’nin alt kısmında park halinde bulunan MH 111 plakalı Mercedes marka aracı kundaklayan 3 kişinin tutukluluğu 3’er gün daha uzatıldı.

Meseleyle ilgili Ahmet Kara, Hüseyin Kara ve Engin Ersensu dün yeniden Gazimağusa Kaza Mahkemesi’ne çıkarılarak aleyhlerine tahkikat maksatlı 3’er gün daha tutukluluk emri alındı.

Dünkü ek tutukluluk duruşmasında, Gazimağusa Polis Müdürlüğü’ne bağlı Adli Şube Amirliği’nde görev yapan polis memuru Gökhan Kol meseleyle ilgili gelişmeleri aktardı.

Gökhan Kol, tahkikat süresince 13-14 civarında ifade temin ettiğini, kamera ve telefon dökümlerini incelediğini belirtti.

Gökhan Kol, meseleye bağlantısı olan bir kişinin daha arandığını kaydettikten sonra, incelemeye gönderdiği parmak izi raporlarının da henüz eline ulaşmadığına dikkat çekti.

Tanık polis, tahkikatını salimen tamamlayabilmek için zanlılar aleyhine ek süre talep etti.

Huzurundaki şahadeti ve beyanları değerlendiren Kıdemli Yargıç Çiğdem Güzeler, polisin tahkikatını salimen yürütebilmesi için zanlıların üçer gün daha tutuklu kalmasına emir verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75