Bar kavgası zanlıları tek tek yakalanıyor

banner37

Bar içerisinde tutuştukları kavgayı sokağa da taşıyarak iki kişiyi ciddi şekilde darp edip, bir kişinin de burnunun kırılmasına neden olmakla suçlanan 3 kişinin ardından zanlı Barış Bişaroğlu da tutuklandı

Bar kavgası zanlıları  tek tek yakalanıyor
banner99

“ARANAN 5 KİŞİ VAR”… Turgay Şeytan ve Eren Hacımusaoğlu’nu ciddi şekilde darp ettikleri, Emre Hacımusaoğlu’nun ise burun kemiğinin kırılmasına sebebiyet verdikleri suçlamasıyla, kamera görüntülerinden tespit edilerek tutuklanan Mehmet Alkış, Sinan Dilim ve Mustafa Çelik’in ardından zanlı Barış Bişaroğlu’nu da dün mahkemeye çıkaran polis, kavgaya karışan 5 kişinin daha arandığını söyledi.

Emine UYSAL ÇALUDA 

 

   Başkent Lefkoşa’da geçtiğimiz gece yarısı bir eğlence mekanında başlayan kavgayı sokağa da taşıyarak, iki kişiyi ciddi şekilde darp ettikleri, bir kişinin de burun kemiğinin kırılmasına neden oldukları gerekçesiyle tutuklanan Mehmet Alkış, Sinan Dilim ve Mustafa Çelik’in ardından zanlı Barış Bişaroğlu da tutuklandı. Polis, kavgaya karışan 5 kişinin daha arandığını açıkladı.

   “Vahim zarar”, “Ciddi darp”, “Tecavüzkar alet taşıma” suçlamalarıyla yeni tutuklanan zanlı Barış Bişaroğlu dün, tutukluluk talebiyle Lefkoşa Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı.
   Yargıç Temay Sağer’in huzurunda görüşülen davada, KKTC Başsavcılığı adına Savcı Behrat Mavioğlu, Lefkoşa Polis Müdürlüğü’ne bağlı Adli Şube’de görev yapan polis memuru Kazım Sevinç’i dinletti.

   Mahkemede yeminli şahadet veren Sevinç, 04.10.2020 tarihinde saat 02.00 raddelerinde Lefkoşa’da Hasane Ilgaz Sokak üzerinde bir taraf olup, aralarında çıkan sözlü tartışmadan dolayı diğer bir taraf olan Lefkoşa’da sakin Tugay Şeytan ve Eren Hacımusaoğlu’nu elleri ve ayakları ile ciddi şekilde darp edip, Emre Hacımusaoğlu’nun burnunun kırılmasına sebebiyet vererek vahim ve bedensel zarara uğratmakla methaldar olduklarını kaydetti.

   Polis memuru Kazım Sevinç, zanlılar Mehmet Alkış, Sinan Dilim, Mustafa Çelik’in  ardından zanlı Barış Bişaroğlu’nun tanık ifadesi sonrasında tutuklandığını ancak 5 kişinin daha arandığına vurgu yapıp, zanlının bir gün tutuklu kalmasını talep etti.

banner134
   Yargıç Temay Sağer, aranan kişiler olduğuna vurgu yapıp, zanlının bir gün süreyle tutuklu kalmasına emir verdi.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75