Bardaklı kavgaya 5 bin TL teminat

banner37

Bir eğlence mekanında çıkan kavgada Ercan Bülbül’ün yüzüne içki bardağı ile vurarak yaralayan Cemal Boran’ın aleyhindeki soruşturma tamamlandı

Bardaklı kavgaya 5 bin TL teminat
banner90
banner99

Girne’de bir eğlence mekânında çıkan kavgada içki bardağı ile Ercan Bülbül’ün yüzüne vurup yaralayan Cemal Boran, ileride yargılanmak üzere dün 5 bin TL nakdi teminata bağlanarak serbest bırakıldı.

Girne Kaza Mahkemesi’nde görüşülen dünkü teminat duruşmasında, Girne Adli Şube’de görevli polis memuru Kader Artan yeminli şahadet vererek, zanlının 25.10.2019 tarihinde, saat 03.30 sıralarında, Girne’de faaliyet gösteren bir eğlence mekanında, 124 promil alkollü içki tesiri altında olduğu bir sırada, aralarında çıkan tartışma sonucunda Ercan Bülbül’ün yüzüne tasarrufunda bulunan içki bardağı ile vurmak suretiyle yüzünün çeşitli yerlerinden yaralamasına neden olduğunu söyledi.

Polis memuru Artan, zanlının 3 gündür tutuklu olduğunu, soruşturmanın tamamlandığını, aleyhine getirilen davaları kabul edip, pişman olduğunu söylediğini aktardı.

Artan, zanlının herhangi bir sabıkası olmadığını, KKTC vatandaşı olduğunu belirtip, yargılanıncaya kadar teminata bağlanmasını talep etti.

Yargıç Meltem Dündar, zanlının 5 bin TL nakit teminat yatırmasına ve iki kefilin 40’ar bin TL kefalet senedi imzalamasına emir verdi.

(KAMALI HABER)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75