Başkentin göbeği savaş alanına döndü

banner37

Arasta bölgesinde dün akşam iki grup arasında çıkan kavgada 3 kişi yaralandı

banner87
Başkentin göbeği savaş alanına döndü
banner99

SATIR VE DEMİR ÇUBUK EMARE ALINDI… Arasta’da iki grup arasında çıkan kavgada Aykut Koç, Selçuk Koç ve isminin Aliş olduğu öğrenilen kişiler yaralandı. Kavga sırasında bir işyerinin kırılan camı en az bir kişinin yaralanmasına neden oldu, ortalık kan gölüne döndü. Olay Yeri İnceleme ekibi 13 farklı noktadan kan örneği aldı. Polis olay yerinden bir satır, demir çubuk ve kırılan sandalye parçalarını emare olarak aldı.

Ahmet KARAGÖZLÜ


Lefkoşa’nın Arasta bölgesinde dün akşam saatlerinde iki grup arasında çıkan kavgada, 3 kişi vücutlarının çeşitli yerlerinden yaralandı.


Büyük kargaşanın yaşandığı olayda, ortalık adeta savaş alanına döndü. Olaya çok sayıda polis müdahale etti.


Dün saat 20.15 sıralarında henüz tespit edilemeyen bir nedenden dolayı çıkan kavganın ardından olay yerine giden ve sadece görevini yapmaya çalışan ‘112 Acil’ sağlık görevlileri de zor anlar yaşadı. Görgü tanıklarının iddiasına göre, ambulans şoförü de darp edildi, kavgaya en az 30 kişi karıştı.


Yaralıların ambulansla Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne kaldırılmasının ardından hastanede de gerginlik devam etti. Bu kez polisler, hastaneye sevk edildi.


Yaralılardan Aykut Koç, Selçuk Koç ve isminin Aliş olduğu öğrenilen kişiler, hastanede tedavi altına alındı.


Polis de, bölgede bulunan işyerlerinin güvenlik kameralarını mercek altına aldı, kavgaya karışan şahısların tespiti yönündeki soruşturmasını genişletti.

Sandalyeler kırıldı, yumruklar konuştu


Başkentin göbeğinde meydana gelen kavgada iki grup arasında yumruklar konuştu.


Görgü tanıkları, bölgedeki işyerlerinin sandalyelerinin kırıldığını ve kavgaya karışan her iki tarafın kırılan parçalarla birbirlerine saldırdığını iddia etti.


Kavga sonucunda Büyük Han’ın yanında bulunan bir işyerinin camları da kırıldı. Kırılan camlar kavgaya karışan en az bir kişinin yaralanmasına neden olurken, ortalık kan gölüne döndü.

13 noktadan kan örneği alındı


Kavganın ardından bölgeye giden Olay Yeri İnceleme ekibi en az 13 farklı noktadan kan örneği aldı.


Gece geç saate kadar olay mahallini didik didik inceleyen ekip, kavgada kullanıldığı düşünülen bir satır, demir çubuk ve kırılan sandalye parçalarını emare olarak aldı.


Ayrıca Olay Yeri İnceleme ekibi kavganın geçtiği her noktanın fotoğrafını çekti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
M.L
M.L - 4 ay Önce

Bu pislikler derhal sınır dışı edilmelidirler...

Mr Ilveit
Mr Ilveit - 3 ay Önce

Ötekileştirmek Çözüm değil. Toplum kendi arasında iki'ye bölündü . Her iki kitle birbirlerinin bulunduğu atmosferde nefes bile almak istemiyor. Temiz toplum demek akıllı toplum demektir. Bu olayların buraya kadar gelmesinde herkesin parmağı var. Daha büyük olayların önlenmesi için derhal meclis tarafındam bir komisyon kurulmalı ve sosyopisikolglardan yardım alınmalıdır.

A
A - 3 ay Önce

Az önce yazdığı şeyden özür dilerim psikoloji bozuk

SIRADAKİ HABER

banner96