Bayanı yalnız gördüm, elim değmiş olabilir

banner37

Başkentte bir çocuk parkında, 17 yaşındaki kız çocuğunu taciz eden 47 yaşındaki H.T, tutuklandı. Zanlı, mahkemede söz aldı

Bayanı yalnız gördüm,  elim değmiş olabilir
banner90
banner8

Emine UYSAL ÇALUDA

   Lefkoşa’da Marmara Çocuk Parkı’nda 234 promil alkol etkisi altında, bankta oturan 17 yaşındaki kız çocuğunun yanına oturup, elle taciz eden zanlı H.T tutuklandı.

   Mahkemede söz alan H.T., “47 yaşındayım. Bugüne kadar polislik olmadım. Yalnız gördüm bayanı. Elim değmiş olabilir. Kötü bir niyetim yoktu. Engelli maaşı alıyorum. Kapalı alanda kalamıyorum. Nefes darlığım var. Özür dilerim. Bir daha olmaz” diyerek, tutukluluk talebine itiraz etti.

   “Cinsel Saldırı”, “Cinsel Taciz” ve “Sarhoşluk” suçlamalarıyla tutuklanan zanlı, dün sabah Lefkoşa Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı.

   Yargıç Gülay Uğur’un huzurunda görüşülen davada KKTC Başsavcılığı adına savcı Ayfer Şefik Tekinay, tanık olarak, Lefkoşa Polis Müdürlüğü’ne bağlı Adli Şube’de görev yapan polis memuru Kazım Sevinç’i dinletti.

   Mahkemede yeminli şahadet veren Sevinç, 14.11.2020 tarihinde saat 21.00 raddelerinde Lefkoşa'da umumi bir yer olan Marmara Parkı içerisinde, zanlının nefesinde 234 promil alkol tesiri altında olduğu bir sırada park içerisindeki bankta oturan E.K’nin (K-17) arzusu hilafına kasten ve cinsel bir davranışla sol bacağını cinsel bir davranışla sol eli ile sıkıp okşamak suretiyle cinsel saldırıda bulunduğuna vurgu yaptı.

   Tahkikatın yeni başladığını, meselenin ciddi bir mesele olup incelenmesi gereken kamera görüntüleri ve alınması gereken ifadelerin yanı sıra, zanlının Barış Ruh ve Sinir Hastanesi’nden polis nezaretinde kontrolden geçmesinin gerektiğini belirtip, poliste üç gün daha tutuklu kalmasını talep etti.

banner134
   Yargıç Gülay Uğur, tahkikatın salimen yürütülebilmesi için zanlının üç gün tutuklu kalmasına emir verdi.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Safet Ahmet
Safet Ahmet - 8 ay Önce

Boyle Sapiklari geldiklli yere geri gonderin yalniz grmus yalniz biri disari cikamazmi

SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75