Bıçağı yatak odasındaki dolaba sakladı

banner37

Mağusa polisi, Rıdvan Olawale Arabambi’nin Samsung Falley’i yaraladığı bıçağı buldu ve emare aldı

Bıçağı yatak odasındaki dolaba sakladı
banner90
banner99

Gazimağusa’nın Çanakkale bölgesinde, 26 yaşındaki Samsung Falley’i tasarrufunda bulundurduğu bıçakla sağ bacağından yaralayan 25 yaşındaki Rıdvan Olawale Arabambi, teminata bağlandı ancak şartları yerine getiremeyince cezaevine gönderildi.

Tahkikat memuru Mehmet Uyguner, alacak verecek davası yüzünden zanlının ikametgâhının giriş kapısında evden aldığı ağız uzunluğu 15 cm, toplam uzunluğu 30 santim olan bıçağı, Samsung Falley’in sağ bacağına iki kez saplamak suretiyle yaraladığını anımsattı.

banner134
Müştekinin hastanede müşahede altına alındığı ve bir gün sonra taburcu olduğunu belirten Uyguner, zanlının polise herhangi bir ifade vermediğini ve kendisine okunan yazılı dava tebliğini de imzalamadığını aktardı.

Uyguner, bir soru üzerinde bahse konu bıçağı zanlıya ait ikametgâhın yatak odası içerisinde bulunan dolapta muhafaza ettiği bir çanta içerisinde bulduğunu ifade etti.

Olguları değerlendiren Yargıç Umut İnan, zanlının KKTC haricine çıkışını men ederek kimlik, pasaport ve seyahat belgelerini polise teslim etmesini, 8 bin TL nakdi teminat yatırması, 100 bin TL şahsi kefalet senedi imzalaması ve haftada bir gün polise ispat-ı vücut etmesi şartıyla serbest kalmasına emir verdi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75