banner6

Bıçaklama olayında 1'er gün tutukluluk

banner37

Dün gece geç saatlerde üniversite öğrencisi iki gencin, bir market önünde bıçaklı saldırıya uğramasıyla ilgili gözaltına alınan 4 kişi bugün Girne’de mahkemeye çıkarıldı.

Bıçaklama olayında 1'er gün tutukluluk
banner90
banner99

Elmas TOKAY

Girne’de, dün gece yarısı üniversite öğrencisi iki gencin bıçaklı saldırıya uğrayarak yaralanmasıyla ilgili olarak 4 kişi bugün mahkemeye çıkarıldı.

Bıçakla Burak Muhammed Özlap isimli genci yaraladığı belirtilen Ahmet Manzele adam öldürmeye teşebbüs, ağır yaralama ve kanunsuz bıçak taşıma iddiasıyla, diğer üç kişi hakkında ise kavga ve rahatsızlık iddiasıyla 1 gün tutukluluk kararı alındı.

Mahkemede bulgular da aktarılırken, Özlap’ı 4 yerinden bıçaklandığı ve durumunun kritik olduğu, cerrahi servisinde, makineye bağlı ve şuuru kapalı şekilde komada bulunduğu belirtildi.

Polisin konuyla ilgili soruşturması devam ederken, zanlıların yarın yeniden mahkemeye çıkarılması bekleniyor.

Olay nasıl olmuştu?

Saat 01.00 civarında Girne’de 19 yaşındaki Ahmet Manzele,23 yaşındaki Hassan Osama ELSENNUSSİ bir taraf olup, 21 yaşındaki Burak Muhammed Özlap ve 23 yaşındaki Kürşat Batur Özcan ile kavga ettikleri esnada; Ahmet Manzele tasarrufunda bulundurduğu bıçağı Burak Muhammed Özlap’ı göğsünden ve karnından yaralamıştı. Özlap’ın durumu ciddiyetini koruyor.

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2017, 11:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104