Bir evden havuz motoru ve su borusu çaldı

banner37

Zanlı Yassan Al Edwan, “Sirkat ve Mülke Tecavüz” suçlarından tutuklandı

Bir evden havuz motoru  ve su borusu çaldı
banner99

   Ozanköy'de meydana gelen sirkat ve mülke tecavüz meselesiyle ilgili olarak tutuklanan zanlı Yassan Al Edwan, dün mahkeme huzuruna çıkarıldı.

   Mahkemede mesele ile ilgili olarak şahadet veren polis memuru Hüseyin Soyel, olayla ilgili bulguları aktardı. Soyel, huzurunda bulunan zanlı Yassan Al Edwan'in Girne'de meydana gelen "Sirkat ve Mülke Tecavüz" suçundan methaldar olduğunu söyledi.

banner134
   Polis, zanlının 09-12 Mayıs 2020 tarihleri arasında Ozanköy’de Ş.T.'ye ait ikametgâhın bahçesi içerisinde muhafaza edilen 2 bin TL değerindeki bir adet Gripson marka havuz motoru ve su borularını sirkat ettiğini mahkemeye aktardı. Meselenin polisin bilgisine 17 Mayıs’ta gelmesi üzerine aynı gün zanlının Alsancak'ta ikametgâhında tespit edilerek konu su motoru ve tesisat borularının bahçesinde tespit edildiğini aktaran polis, malzemelerin emare olarak zapt edildiğini söyledi.

   Soruşturmanın yeni olduğunu ve ifadenin teyit ve tekzip edilmesi gerektiğini belirten polis, ilk etapta zanlının soruşturma maksatlı 3 gün poliste tutuklu kalmasını talep etti.

   Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren Yargıç Meltem Dündar, zanlının soruşturma maksatlı 3 gün poliste tutuklu kalmasına emir verdi.

(Kamalı Haber)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75