Bir ‘kadına şiddet’ vakası daha!

banner37

Abdullah Nurçin, maddi konular yüzünden tartıştığı eşini dövüp, öldürmekle tehdit ettiği, baldızının aracına da hasar verdiği suçlamasıyla tutuklandı

Bir ‘kadına şiddet’ vakası daha!
banner90
banner8

Abdullah Nurçin isimli kişi, Çatalköy’deki evlerinde maddi konular yüzünden tartıştığı eşini dövüp, öldürmekle tehdit ettiği, Değirmenlik’teki baldızının ise arabasına hasar verdiği suçlamasıyla tutuklandı.


Önceki gün meydana gelen olaydan sonra tutuklanan Nurçin, aleyhinde başlatılan soruşturma çerçevesinde dün sabah Girne Kaza Mahkemesi’nde Yargıç Jale Dizdarlı’nın huzuruna çıkarıldı ve hakkında 3 günlük tutukluluk emri alındı.


Mahkemede yeminli şahadet veren Girne Adli Şube’de görevli polis memuru Mustafa Yanaroğlu, zanlının önceki gün saat 18.30 sıralarında Çatalköy’de ikametgahları içerisinde maddi konulardan dolayı tartıştığı eşi B. N.’yi darp ettiğini söyledi.


banner134
Zanlının eşinin omzuna vurup yere düşürdükten sonra kendisine ait cep telefonunu ona doğru fırlattığını belirten Yanaroğlu, akabinde eşine “Bana para ve arabanın koçanını vermezsen seni öldürürüm” diyerek şiddet tehdidinde bulunduğunu ifade etti.


Daha sonra B. N.’nin aynı gün kız kardeşinin Değirmenlik bölgesindeki evine gidip orada kalmaya başladığını söyleyen Yanaroğlu, zanlının ise eşinin kız kardeşinin evinin önüne gidip, olay çıkardığını ve ona ait aracın camlarını kırdığını ifade etti.


Şikayet üzerine zanlının Değirmenlik’te tutuklandığını ve meseleyle ilgili soruşturma başlatıldığını kaydeden Yanaroğlu, soruşturmanın selameti açısından zanlının 3 gün tutuklu kalmasını talep etti.


Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren Yargıç Jale Dizdarlı, zanlının 3 gün tutuklu kalmasına emir verdi. (KAMALI HABER)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75