Bir şans daha verdi

banner37

Yumrukla darp ettiği kız arkadaşının affettiği Serkan Bulut, ileride yargılanmak üzere teminatla serbest bırakıldı

Bir şans daha verdi
banner90
banner99

KADIN, ŞİKAYETİNİ GERİ ÇEKTİ… Serkan Bulut’u mahkemeye çıkaran polis, zanlının, kıskançlık yüzünden tartıştığı 8 yıllık kız arkadaşı D. S.’nin başına ve yüzüne yumruk vurarak ciddi şekilde darp ettiğini, D. S.’nin polise giderek, zanlıya bir şans daha vermek istediğini söyleyip, şikayetini geri çektiğini belirtti.

   Girne’ye bağlı Ağırdağ köyünde, kıskançlık yüzünden tartıştığı 8 yıllık kız arkadaşını yumruklayarak darp eden Serkan Bulut, aleyhindeki suçlardan ileride yargılanmak üzere teminata bağlanarak serbest bırakıldı.

   Polis, Serkan Bulut’un darp ettiği kız arkadaşı D. S.’nin zanlıya bir şans daha vermek istediğini söyleyerek şikayetini geri çektiğini belirtti.

   Girne Kaza Mahkemesi’nde görüşülen dünkü teminat duruşmasında Boğazköy Karakolu’nda görevli bir polis memuru yeminli şahadet vererek olguları aktardı.

   Polis memuru, zanlının Ağırdağ köyünde ikametleri içerisinde kıskançlık yüzünden tartıştığı 8 yıllık ilişkisi olan kız arkadaşı D. S.’yi darp ettiğini söyledi. Polis, kız arkadaşının yüzüne ve başına yumruk vuran zanlının tutuklandığını, D. S., isimli kadının da Girne Akçiçek Hastanesi’nde doktor kontrolünden geçirildiğini ve darp raporu aldıklarını ifade etti.

   Polis, daha sonra D. S.’nin karakola giderek, zanlıya bir şans daha vermek istediğini söyleyip şikâyetini geri çektiğini ifade etti.

   Polis, zanlının sabıkasız ve üç çocuk babası olduğunu, soruşturmanın tamamlandığını belirterek, teminat talep etti.

   Mahkeme, bir kefilin 10 bin TL’lik kefalet senedi imzalaması ve zanlının 5 bin TL nakdi teminat yatırması şartları ile tutuksuz yargılanmasına emir verdi.

(KAMALI HABER)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75