Birinin kulak zarı yırtıldı, diğerinin gözü morardı

banner37

‘Kuzey Tarık’ olarak tanınan sanatçı Tarık Altıner ile kız arkadaşı Sinem Çağman, kavga ederek birbirlerini yaraladıkları suçlamasıyla dün ayrı ayrı mahkemeye çıkarılarak teminata bağlandı

Birinin kulak zarı yırtıldı, diğerinin gözü morardı
banner90
banner99

TARTIŞMA KAVGAYA DÖNÜŞTÜ… Misafir oldukları evde, ilişkileri hakkında çıkan tartışmaya başlayan Tarık Altıner’in kız arkadaşı Sinem Çağman’ın yüzüne defalarca tokat atarak gözünü morarttığı, Çağman’ın da Altıner’in kulağına yumruk atarak kulak zarının yırtılmasına neden olduğu belirtildi. Mahkemeye ayrı ayrı çıkarılan her iki zanlı da ileride yargılanmak üzere teminata bağlanarak serbest bırakıldı.

Ahmet UÇAR

   ‘Kuzey Tarık’ olarak tanınan sanatçı Tarık Altıner ile kız arkadaşı Sinem Çağman, kavga ederek birbirlerini yaraladıkları suçlamasıyla dün ayrı ayrı mahkemeye çıkarıldı ve aleyhlerindeki suçlardan ileride yargılanmak üzere teminata bağlanarak serbest bırakıldı. Mahkemede verilen şahadetlere göre, Tarık Altıner’in kız kardeşinin evinde ilişkileri hakkında tartışmaya başlayan çift, kavgaya tutuştu. Tarık Altıner, yüzüne defalarca tokat attığı kız arkadaşının gözünü morarttı, kız arkadaşı da yumruk vurarak Tarık Altıner’in kulak zarını yırttı.

   Tarık Altıner’in tutuklu olarak çıkarıldığı Lefkoşa Kaza Mahkemesi’nde görüşülen dünkü teminat duruşmasında yeminli şahadet veren polis memuru Alparslan Yavuz, olguları aktardı.

   Yavuz, zanlı Tarık Altıner’in Lefkoşa'da meydana gelen Ciddi Darp suçundan methaldar olduğunu belirterek, 10 Mayıs 2020 tarihinde saat 01.30 raddelerinde misafir olarak bulunduğu kız kardeşine ait ikametgâhın salon kısmı içerisinde ilişkilerinin kötü gittiği gerekçesiyle kız arkadaşı Sinem Çağman ile arasında tartışma çıktığını kaydederek, söz konusu tartışma neticesinde zanlının, kız arkadaşının sol gözüne sağ eli ile defalarca tokat atmak sureti ile ciddi bir şekilde darp ettiğini dile getirdi.

   Müştekinin doktor kontrolünden geçirildiğini ve darp raporu temin edildiğini ifade eden Yavuz, yürütülen soruşturmanın devam ettiğini ancak zanlının tahkikata etki etme olasılığının sona ermesi nedeniyle uygun bir teminata bağlanmasını talep etti.

banner134
   Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren Yargıç Hazal Hacımulla, zanlının ileride görüşülecek davasında hazır olmasını sağlamak adına yurtdışına çıkışının yasaklanması ve KKTC vatandaşı muteber 1 kefilin 50 bin TL değerinde kefalet senedi imzalaması koşulu ile tutuksuz yargılanmasına emir verdi.

“Erkek arkadaşının kulak zarını yırttı”

   Sinem Çağman da, erkek arkadaşı Tarık Altıner’e yumruk vurarak kulak zarının yırtılmasına neden olduğu suçlamasıyla tutuklu olarak mahkemeye çıkarıldı ve teminata bağlandı.

   Lefkoşa Kaza Mahkemesi’nde görüşülen dünkü teminat duruşmasında yeminli şahadet veren polis memuru Özgür Sunalp, olguları aktardı.

   Sunalp, zanlı Sinem Çağman’ın Vahim Zarar ve Ciddi Darp suçlarından methaldar olduğunu belirtti.

   Sunalp, zanlının 10 Mayıs 2020 tarihinde saat 01.30 raddelerinde Lefkoşa’da yer alan Kermiya bölgesinde misafir olarak bulunduğu ikametgâhın salon odası içerisinde erkek arkadaşı olan Tarık Altıner ile ilişkileriyle ilgili sorunları tartıştıklarını kaydederek, zanlının bu esnada Altıner’in sol kulak kısmına sağ eli ile 2 kez yumruk atmak suretiyle kulak zarının yırtılmasına yol açıp vahim zarara uğratarak ciddi şekilde darp ettiğini dile getirdi

   Müştekinin doktor kontrolünden geçirildiğini ve darp raporu temin edildiğini belirten Sunalp, mesele ile ilgili olarak yürütülen soruşturmanın devam ettiğini ancak zanlının tahkikata etki etme olasılığının sona ermesi dolayısıyla uygun bir teminata bağlanmasını talep etti.

   Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren Yargıç Hazal Hacımulla zanlının ileride görüşülecek davasında hazır olmasını sağlamak adına yurtdışına çıkışının yasaklanması ve KKTC vatandaşı muteber 1 kefilin 50 bin TL değerinde kefalet senedi imzalaması koşulu ile tutuksuz yargılanmasına emir verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75