Bu kez 700 kilo kaçak et

banner37

Narkotik Polisi, önceki gün aldığı ihbar üzerine Gazimağusa’dan Lefkoşa yönüne giden bir van araçta yaptığı aramada, Güney Kıbrıs’tan kaçak olarak ülkeye sokulan 700 kilo sığır eti ele geçirdi, 3 kişiyi tutukladı

Bu kez 700 kilo kaçak et
banner99

Elmas TOKAY

Sağlıksız koşullarda güneyden kuzeye ithal edilen ve önceki gün Narkotik Polisi’nin operasyonuyla ele geçirilen 700 kilo kaçak sığır etiyle ilgili olarak 3 kişi tutuklandı.

“Gümrüksüz mal ithali ve tasarrufu” suçlamasıyla tutuklanan M.D. (E-38), M.T. (E-35) ve M.A.Ş (E-35) dün Lefkoşa Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı.

Yargıç Hazal Hacımulla’nın huzurunda görüşülen davada iddia makamı, tanık olarak Demirhan Polis Karakolu’nda görev yapan Polis Memuru Yücel Kuşçuoğlu’nu dinletti.

Kuşçuoğlu, soruşturmanın devam ettiğini kaydederek, zanlıların kaçak eti askeri yasak bölgeden mi, yoksa yasal yoldan mı getirdikleri yönünde soruşturmanın devam ettiğini belirtti. Bu aşamada zanlılarla ilgili tahkikatın devam ettiğini anlatan Kuşçuoğlu, zanlıların 2 gün süreyle tutuklu kalmalarını talep etti.

banner134

Yargıç Hacımulla soruşturmanın yeni başladığına ve devam ettiğine bulgu yaparak, zanlılarla ilgili istenen tutukluluk süresine onay verdi.

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2017, 08:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88