Bunun adı vahşet!

banner37

Yumruk attı, saçlarından sürükledi, tekmeledi, süpürge sapıyla boğmaya çalıştı

Bunun adı vahşet!
banner99

Dikmen’de tartıştığı eşini öldüresiye döven Nuri Sanatçı tutuklanarak mahkemeye çıkarıldı ve tutuklu yargılanmasına karar verildi

ONA YAPMADIĞI KALMADI!… Mahkemede şahadet veren polis, zanlının, Dikmen’de, 7 Eylül saat 03.30 sıralarında, evleri içerisinde tartıştığı eşinin şakağına yumruk atıp, saçlarından tutup sürükledikten sonra yere düşürerek tekme attığını söyledi. Polis, zanlının daha sonra süpürge sapını eşinin boğazına dayayarak boğmaya çalıştığını ifade etti. Mahkeme, zanlının, 20 günü aşmayacak bir süre için cezaevine gönderilmesine emir verdi

 Girne’ye bağlı Dikmen’de, tartıştığı eşi D. S.’ye şiddet uygulayan Nuri Sanatçı tutuklanmasının ardından dün mahkemeye çıkarıldı.
   Boğaz Karakolu’nda görevli polis memuru Hasan Öngör, zanlının, Dikmen’de, 7 Eylül saat 03.30 sıralarında, evleri içerisinde tartıştığı eşinin şakağına yumruk atıp, saçlarından tutup sürükledikten sonra yere düşürerek tekme attığını söyledi.

   Polis, zanlının daha sonra süpürge sapını eşinin boğazına dayayarak boğmaya çalıştığını ifade etti.

banner134
   Şikâyet üzerine zanlının tutuklandığını, mahkemeye çıkarılarak hakkında 3 gün tutukluluk emri alındığını kaydeden polis, bu süre içerisinde müştekinin doktor kontrolünden geçirilerek darp raporu alındığını kaydetti.

   Polis, raporda, müştekinin yüzünde, kalçasında, kollarında, sırtında ve boğazında darp izleri tespit edildiğini bildirdi.

   Zanlının, Lefkoşa Belediyesi’nde çalıştığını, müştekinin şikâyetinin devam ettiğini ve aynı evde yaşadıklarını belirten polis, KKTC vatandaşı olan zanlının teminata bağlanmasını talep etti.

   Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren Yargıç Meltem Dündar, kadına karşı şiddet olaylarının her geçen gün arttığını, zanlının serbest kalması halinde müştekiye etki edebileceğini belirterek, 20 günü aşmayacak bir süre için cezaevine gönderilmesine emir verdi.

(KAMALI HABER)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75