Burun kemiğini kırdı

banner37

Tuzla’da bir meyhane önünde trafik konusu yüzünden çıkan tartışmada, Erkan Taşkın’ın yüzüne yumruk atan Burak Gültekin 5 bin TL teminata bağlandı

Burun kemiğini kırdı
banner90
banner99

Sedef BOŞNAK
 

   Tuzla’da bir meyhane önünde önceki akşam, trafik konusu yüzünden çıkan tartışma, Polis Müdürlüğü’nde sonlandı.
   Polis, yaptığı soruşturmada, Erkan Taşkın’ın yüzüne yumruk atıp, adı edilenin burun kemiğini kıran Burak Gültekin’i gözaltına alıp, mahkemeye çıkardı.
   Burak Gültekin, işlediği iddia edilen ciddi darp ve vahim bedensel zarar suçlarından ileride yargılanmak üzere, 5 bin TL teminata bağlandı. Dünkü teminat duruşmasında, meseleyle ilgili olguları, Gazimağusa Polis Müdürlüğü’ne bağlı Adli Şube Amirliği’nde görev yapan meselenin tahkikat memuru Mahir Türe aktardı.
   Tanık polis Mahir Türe, zanlının 7 Ağustos 2020’de, saat 23.45 raddelerinde, Tuzla köyünde bir meyhane önünde, trafik konusu yüzünden çıkan tartışmada, Erkan Taşkın ve Mustafa Berk Taşkın bir taraf, zanlı ve Ahmet Türker’in de karşı taraf olup birbirleriyle kavgaya tutuştuklarını anlattı.

banner134
   Mahir Türe, kavga esnasında zanlının karşı taraftan Erkan Taşkın’ın yüzüne yumruk atıp, burun kemiğini kırarak, adı edileni vahim bedensel zarara uğrattığını kaydetti.
   Tanık polis, yazılı dava tebliğ ettiği KKTC vatandaşı olan zanlının devam eden tahkikatına etki etme olasılığı bulunmadığını belirterek, mahkemeden uygun bir teminat talep etti.
   Huzurundaki şahadeti değerlendiren Yargıç Mesut Mesutoğlu, KKTC dışına çıkmaktan men ettiği zanlıyı 5 bin TL nakdi teminata bağladı.
   Yargıç, 10 bin TL şahsi kefalete bağladığı zanlının, ayrıca, haftada bir gün en yakın polis karakoluna gidip isbat-ı vücutta bulunmasını istedi.
  

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner75