banner6

Çaldıkları bulunamadı

banner37

Paşaköy'de Paşam Market'e girip sigara ve içki sirkat eden Öner Yalçın’ın aleyhine, 7 gün daha tutukluluk emri alındı

Çaldıkları bulunamadı
banner151 banner143

Sedef BOŞNAK

Paşaköy'de Paşam Market'in penceresinden girip hırsızlık yaptıktan 79 gün sonra tutuklanan Öner Yalçın’ın aleyhine başlatılan polis soruşturması devam ediyor.

Öner Yalçın, dün, ek tutukluluk talebiyle mahkemeye çıkarıldı ve aleyhine tahkikat amaçlı 7 gün daha tutukluluk emri temin edildi.

İddia Makamı Başsavcılık adına davayı yürüten Savcı Yardımcısı Serhan Bundak, Gazimağusa Polis Müdürlüğü’ne bağlı Dörtyol Polis Karakolu'nda görevli meselenin tahkikat memuru Enis Özdemir’i tanık kürsüsüne çağırdı.

Tanık polis Enis Özdemir, zanlının, 31 Ocak 2017'de saat 02.17'de Paşaköy'e Hakkı Özer'in işletmeciliğini yaptığı Paşam Market’e hasar yapmaksızın açtığı pencereden girdiğini ve market içerisinden 6 karton sigara, 6 şişe rakı ve 1 şişe viski sirkat ettiğini anımsattı.

Harabe binada, olaydan 79 gün sonra tespit edilen zanlı aleyhine yürütülen soruşturmasını tüm çabalara rağmen tamamlayamadığını anlatan tanık polis, kayıp emareler olduğunu belirterek, mahkemeden süre istedi.

Huzurundaki şahadeti ve beyanları değerlendiren yargıç, tahkikatın selameti için, zanlının 7 gün süreyle poliste tutuklu kalmasına izin ve emir verdi.

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2017, 09:59
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104