Çalışma izni iptal edildi

banner37

Uyuşturucu madde tasarrufu suçundan tutuklu bulunan zanlı İsmail Başeğmez, teminata bağlandı. Polis, zanlı hakkı elde ettiği yeni bilgileri de mahkemeye aktardı

Çalışma izni  iptal edildi
banner99

   Alsancak’ta Karaoğlanoğlu Caddesi üzerinde aracında baygın olarak bulunan, tasarrufunda da uyuşturucu madde tespit edilen zanlı İsmail Başeğmez, dün yeniden mahkemeye çıkarıldı.

   Teminata bağlanan zanlı, tutuksuz yargılanacak.

   Polis, zanlının suçunu kabul ettiğini belirterek ülkede çalışma izniyle bulunduğunu ancak izninin iptal edildiğini söyledi.

banner134
   Mahkeme 3 bin TL nakit, bir kefilin 30 bin TL kefalet senedi imzalaması şartları ile zanlının tutuksuz yargılanmasına emir verdi.

   Mahkemede mesele ile ilgili olarak şahadet veren polis, zanlı İsmail Başeğmez’in 19 Eylül 2020 tarihinde saat 21.15 raddelerinde Lapta Polis Karakolu’nda görevli bir polis ekibi tarafından Alsancak’ta, Karaoğlanoğlu Caddesi üzerinde bir iş yerinin araç park yerinde, park halinde bulunan araç içerisinde kendisinden geçmiş baygın vaziyette tespit edildiğini söyledi.

   Polis, zanlının üzerinde ve araç içerisinde yapılan aramada aracın sağ kapı cebinde şeffaf naylona sarılı yaklaşık bir gram ağırlığında sentetik cannabinoid türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulunarak emare alındığını kaydetti. 

(KAMALI HABER)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75