Cinayet zanlısı canlandırma yaptı

banner37

Polis, Walshak Augustine Ngok’u öldürdüklerini itiraf eden üç zanlıdan biriyle dün öğleden sonra birçok noktada keşfe çıktı

Cinayet zanlısı canlandırma yaptı

Ahmet KARAGÖZLÜ

 

Haspolat – Taşkent anayolu üzerindeki TMT 50. Yıl Anı Ormanı’nın girişinde geçtiğimiz cuma sabahı feci şekilde dövülerek ve boğularak öldürülmüş halde bulunan siyahi gencin 25 yaşındaki Nijerya uyruklu Walshak Augustine Ngok’a ait olduğunu belirlenirken, cinayetin sır perdesi de aralandı.

Polis, önceki gün gerçekleştirdiği başarılı operasyonun ardından tutukladığı 12 kişiyi dün sabah mahkeme huzuruna çıkardıktan sonra cinayeti işlediğini itiraf eden üç katil zanlısından biriyle birçok noktada aramalarını sürdürdü.

Olay Yeri İnceleme uzmanıyla birlikte keşfe çıkan polis, ilk olarak maktulün cesedinin bulunduğu ormanlık alanın girişinde arama yaptı. Bu arada cinayet zanlısı da polise, siyahi gencin öldürüldükten sonra atıldığı yeri gösterdi.

Cinayet zanlısı daha sonra da polise cinayetin işlendiği Lavinium Sitesi’nin çevresinde ve Dikmen – Taşkent anayolunun üzerindeki bir yol kenarında cinayetin işleniş şeklini anlattı.

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2019, 10:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER