Çocukla, defalarca cinsel ilişkiye girdi!

banner37

Kumyalı’da, 13 yaşındaki kız çocuğuyla cinsel ilişkiye girdiği gerekçesiyle tutuklanan 29 yaşındaki T. A., teminat duruşmasına çıkarıldı ve yargılanmak üzere cezaevine gönderildi

Çocukla, defalarca cinsel ilişkiye girdi!
banner99

İFADE VERDİ, SUÇUNU KABUL ETTİ … Polise, itiraf içerikli gönüllü ifade veren zanlı, 6 ay boyunca Kumyalı ile Mehmetçik köyleri arasındaki ovalık alanda araç içerisinde ve Kumyalı köyünde köy kadın kursu binasının önünde 13 yaşındaki kız çocuğu ile rızası hilafına birçok kez cinsel ilişkiye girdiğini kabul etti. Zanlı T. A.’nın tutuklu yargılanmasına karar verildi

 

Ayşe BULUT

   Kumyalı’da meydana gelen çocuğa cinsel tecavüz olayında, 29 yaşındaki zanlı T. A., teminat duruşmasına çıkarıldı ve yargılanmak üzere cezaevine gönderildi.

   Zanlı T.A, 13 yaşındaki kız çocuğuyla 6 ay boyunca cinsel ilişkiye girdiği ve çocuğu alıkoyduğu gerekçesiyle tutuklanmıştı.

   Polise, itiraf içerikli gönüllü ifade verdiği öğrenilen T. A.’nın, Nisan 2020 ile Eylül 2020 tarihleri arasında, hem Kumyalı ile Mehmetçik köyleri arasındaki ovalık alanda araç içerisinde, hem de Kumyalı köyünde köy kadın kursu binasının önünde 13 yaşındaki kız çocuğu ile rızası hilafına birçok kez cinsel ilişkiye girdiğini kabul ettiği bilgisine ulaşıldı.

   16 Eylül’de polise yansıyan olayla ilgili “16 Yaşından Küçük Kız Çocuğuna Cinsel Tecavüz”, “Çocuğu alıkoyma” ve “Cinsel istismar” suçlamalarıyla aynı gün tutuklanan zanlı T. A., dün İskele Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı.

   Mahkemede yeminli şahadet veren tahkikat memuru Osman Gökalp, 20.09.2020 tarihinde mahkeme huzuruna çıkarılan ve aleyhinde 8 gün tutukluluk emri alınan zanlının, önce Gazimağusa Devlet Hastanesi’nde, daha sonra ise Barış Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’ne götürülüp akıl sağlığı muayenesinden geçirildiğini ve ceza-i ehliyetinin tam olduğuna yönelik rapor temin edildiğini kaydetti.

   Gökalp, bu sürede zanlının ikinci bir gönüllü ifade verip, müştekinin belirttiği Kumyalı köy kadın kursu önünde gece geç saatlerde cinsel ilişkiye girdiğini itiraf ettiğine vurgu yaptı.

   Gökalp, zanlı ve müştekinin ailelerinden ifadeler temin edildiğini, ayrıca yine zanlı ve müştekinin cep telefonu dökümlerinin alınıp, karşılıklı mesajlarının olduğunun saptandığını anlattı.

   Osman Gökalp, zanlının, müştekiye, müştekinin de zanlıya gönderdiği birçok cinsel içerikli fotoğraf ve video olduğunun tespit edildiğini belirtti.

   Başlatılan tahkikatın sonuçlandığını ve zanlının işlediği suçun, yasalarımızda ömür boyu hapis cezası gerektiren bir suç olduğuna değinen Gökalp, zanlının, davalarının görüşülünceye değin 3 ayı aşmamak üzere cezaevine gönderilmesini talep etti.

banner134
   Mahkeme, zanlının yargılanıncaya değin üç ay geçmemek üzere cezaevine gönderilmesine emir verdi.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
d hassan
d hassan - 3 hafta Önce

rizasi hilafina ne yahu turkceyi mamur ettiniz da osmanlicaya basladiniz

SIRADAKİ HABER

banner75