Çocukla defalarca cinsel ilişkiye girdiğini itiraf etti

banner37

Kumyalı’da sakin 29 yaşındaki T. A., 13 yaşındaki kız çocuğuyla cinsel ilişkiye girdiği gerekçesiyle tutuklandı, olay ülkede infial yarattı

Çocukla defalarca cinsel  ilişkiye girdiğini itiraf etti
banner99

SUÇUNU KABUL ETTİ… Polise, itiraf içerikli gönüllü ifade verdiği öğrenilen T. A.’nın, 6 ay boyunca Kumyalı ile Mehmetçik köyleri arasındaki ovalık alanda araç içerisinde ve Kumyalı köyünde köy kadın kursu binasının önünde 13 yaşındaki kız çocuğu ile rızası hilafına birçok kez cinsel ilişkiye girdiğini kabul ettiği bilgisine ulaşıldı. İskele’de mahkemeye çıkarılan zanlı T. A.’nın aleyhinde üç gün tutukluluk emri alındı.

Ayşe BULUT

   Kumyalı’da meydana gelen çocuğa cinsel tecavüz olayı, ülke genelinde infiale neden oldu.

   29 yaşındaki T. A., 13 yaşındaki kız çocuğuyla 6 ay boyunca cinsel ilişkiye girdiği ve çocuğu alıkoyduğu gerekçesiyle tutuklandı.

   Polise, itiraf içerikli bir gönüllü ifade verdiği öğrenilen T. A.’nın, Nisan 2020 ile Eylül 2020 tarihleri arasında hem Kumyalı ile Mehmetçik köyleri arasındaki ovalık alanda araç içerisinde, hem de Kumyalı köyünde köy kadın kursu binasının önünde 13 yaşındaki kız çocuğu ile rızası hilafına birçok kez cinsel ilişkiye girdiğini kabul ettiği bilgisine ulaşıldı.

   16 Eylül’de polise yansıyan olayla ilgili “16 Yaşından Küçük Kız Çocuğuna Cinsel Tecavüz”, “Çocuğu alıkoyma” ve “Cinsel istismar” suçlamalarıyla aynı gün tutuklanan zanlı T. A., dün İskele Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı.

   Kapalı gerçekleşen oturumun ardından, polis, zanlının gönüllü ifadesinin teyit ve tekzibinin yapılabilmesi, ifadelerin ve emarelerin alınabilmesi için üç gün tutukluluk talep etti.

banner134
   Mahkeme, tahkikatın salimen yürütülebilmesi için, zanlının üç gün tutuklu kalmasına emir verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75