banner6

Dava 21 Eylül’e ertelendi

banner37

İskele’de eğlence mekânında meydana gelen ve cinayetle sonuçlanan kavgada Hüda Yalınayak’ın burnunun kırılmasına neden olan Hasan Yazıcı ile Cüneyt Gökkaya bugün yargıç huzuruna çıkarıldı

Dava 21 Eylül’e ertelendi
banner150

banner150 banner150

Ayşe Bulut

İskele'de 10 Ağustos 2023 tarihinde saat 03:00 sıralarında bir eğlence mekanında yaşanan kavga sırasında meydana gelen Hüseyin Mavideniz cinayetinde, Hüda Yalınayak'ın yüzüne vurmak suretiyle burnunun kırılmasına neden olan Hasan Yazıcı ile Cüneyt Gökkaya hükümsüz olarak bir ay cezaevine gönderilmişti.

Süreleri dolan zanlılar bugün İskele kaza mahkemesinde yargıç huzuruna çıkarıldı. Duruşma öncesinde olası bir duruma karşı polis geniş güvenlik önlemleri alırken, duruşma öncesi ve sonrası herhangi bir olumsuzluk yaşanmadı.

Savcı Aysin Bilgin, zanlıların hükümsüz olarak cezaevinde tutuklu olduklarını, ağır ceza kapsamında olduklarını ve evrakların kabul edilmesi gerektiğini söyleyerek duruşmanın ilk günü olduğunu ve bir süreye ihtiyaç olduğunu açıkladı. Zanlıların avukatları bu süreye itiraz etmezken, yargıç Şefket Gazi de davayı 21 Eylül 2023 tarihine erteledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner34

banner75

banner88

banner104