banner6

Dehşet saçtı

banner37

Gemikonağı’nda bulunan bir kahvehanede, zanlı Taşkın Güneş, tasarrufunda bulundurduğu tabancayla ateş açtı, 1’i ağır 3 kişi çeşitli yerlerinden yaralandı

Dehşet saçtı
banner151

3 kişiyi vurdu… Zanlı Taşkın Güneş, dün akşam saat 19.30’da Ecevit Caddesi üzerinde faaliyet gösteren bir kahvehaneye giderek tasarrufunda bulundurduğu tabancayla 3 el ateş açtı. Silahlı saldırı sonucu kahvehanede bulunan 3 kişi yaralandı. Yaralılar İbrahim Güder (E-41), Behiç Kurtçebe (E-55) ve Tamer Işıklar (E-52), sağlık ekiplerinin olay yerindeki ilk müdahalesinin ardından Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Yaralılardan birinin durumunun ağır olduğu bildirildi.

Zanlı her yerde aranıyor… İhbar üzerine çok sayıda polis ekibi ile Güzelyurt Polis Müdürü Zafer Zaifer, olay yerine giderek incelemelerde bulundu. Polis, olay yerinden kaçan zanlıyı yakalamak için adeta teyakkuza geçti. Olayda kullanılan tabanca ise bulunamadı. Olay Yeri İnceleme Uzmanları, bölgede detaylı incelemelerde bulundu. Olayın yaşandığı mekânın giriş kapısının arkasında 3 adet boş mermi kovanı bulundu. Polis, çok sayıda emareye de el koydu. Silahlı saldırının, alacak-verecek meselesinden dolayı yaşandığı iddia edildi.

Güren TİLKİ

   Gemikonağı’nda Ecevit Caddesi üzerinde faaliyet gösteren bir kahvehanede, ateş açılması sonucu ikisi sırtından diğeri de karnından olmak üzere 3 kişi yaralandı. Yaralılardan birinin durumunun ağır olduğu bildirildi.      

   Olay yerinden kaçan silahlı saldırganın Taşkın Güneş olduğu belirlendi. Polis, zanlıyı yakalamak için adeta teyakkuza geçti.

   Yaralılar İbrahim Güder (E-41), Behiç Kurtçebe (E-55) ve Tamer Işıklar (E-52), Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.  

Zanlı her yerde aranıyor

   Edinilen bilgiye göre olay, dün akşam saat 19.30’da meydana geldi.

   Zanlı Taşkın Güneş, Ecevit Caddesi üzerinde faaliyet gösteren bir kahvehaneye giderek tasarrufunda bulundurduğu tabancayla 3 el ateş açtı. Silahlı saldırı sonucu kahvehanede bulunan 3 kişi yaralandı.

   İhbar üzerine polis ve sağlık ekipleri olay yerine sevk edildi.

   Yaralılar İbrahim Güder, Behiç Kurtçebe ve Tamer Işıklar, sağlık ekiplerinin olay yerindeki ilk müdahalesinin ardından Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

   Çok sayıda polis ekibi ile Güzelyurt Polis Müdürü Zafer Zaifer, olay yerine giderek incelemelerde bulundu.

   Polis, olay yerinden kaçan zanlıyı yakalamak için adeta teyakkuza geçti. Olayda kullanılan tabanca ise bulunamadı.

   Polis ekipleri olay yeri etrafında güvenlik önlemi aldı. Olay Yeri İnceleme Uzmanları, bölgede detaylı incelemelerde bulundu.

3 adet boş kovan bulundu

   Olayın yaşandığı mekânın kapısının arkasında 3 adet boş mermi kovanı bulundu. Polis, çok sayıda emareye de el koydu.

   Alacak-verecek meselesinden dolayı yaşandığı iddia edilen kurşunlama olayıyla ilgili polis soruşturması devam ederken, gazetemiz baskıya hazırlandığı saatlerde zanlıyı arama çalışması sürüyordu.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner110

banner104